Otwarcie lekarskiego w Rzeszowie? Rozpoczęcie studiów na ŚUM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Otwarcie lekarskiego w Rzeszowie? Rozpoczęcie studiów na ŚUM

Post autor: iSzymur »

Cześć,

czy wiecie na 100% że w Rzeszowie już na następny rok będzie otwarte? Wiadomo jakie mają być wymagania na lekarski oprócz biologii i chemii? Kolejna sprawa jest taka, że na ŚUMie w tym roku zaczynam, ale jeśli w następnym roku można będzie studiować w Rzeszowie, to chciałbym się tam przenieść, ALE. pewnie nie można będzie się przenieść na drugi rok? szkoda mi by było zapłaconych pieniędzy na ŚUMie, żeby zaczynać od początku w innym mieście. Napiszcie co wiecie i myślicie
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Otwarcie lekarskiego w Rzeszowie? Rozpoczęcie studiów na

Post autor: młody technik »

Jak otworzą to tylko pierwszy rok, niestety. Odległość tak bardzo Ci przeszkadza, ze nie mógłbyś na siumie przestudiować?
Awatar użytkownika
iSzymur
Posty: 464
Rejestracja: 15 lip 2012, o 20:28

Re: Otwarcie lekarskiego w Rzeszowie? Rozpoczęcie studiów na

Post autor: iSzymur »

Skomplikowana sprawa najwyżej będę wracał jak tylko często się da, ale obawiam się, że (przynajmniej w późniejszych latach) będzie z tym ciężko
młody technik
Posty: 625
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 18:21

Re: Otwarcie lekarskiego w Rzeszowie? Rozpoczęcie studiów na

Post autor: młody technik »

Mam ten sam problem, ale jestem już 2 lata starszy niż tegoroczni maturzyści, więc nie wybrzydzam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości