Owoce a odchudzanie

Problemy odchudzania oraz utrzymywania odpowiedniej wagi ciała. Sprawdź jak być FIT, co jeść a czego unikać, jak dobierać dietę.
ola9003
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2013, o 10:24

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: ola9003 »

Podobno banany mają dużo cukru i spożywane w dużych ilościach moga miec wpływ na wagę.
reni
Posty: 4
Rejestracja: 8 sty 2014, o 13:04

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: reni »

najlepsza dieta to - jedz mniej można jeść wszystko, ale najlepiej w mniejszych porcjach. Niektóre owoce są lepsze, bo mają mniej cukru, a niekiedy niektóre owoce w dużej ilości mogą spowodować przyrost wagi. Myśli się, a owoc to zjem więcej, a tu niespodzianka!
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: Trzyszcz »

agatha_89 pisze:czy suszone owoce oraz ziemny chleb mogą powodować biegunkę ?!
Bardzo lubię owoce w każdej formie, a więc i suszone. Z tego powodu jak się dorwę to od razu jem dużo.
U mnie powodują, że zamieniam się w prawdziwą fabrykę gazów cieplarnianych
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: DMchemik »

Trzyszcz, najbardziej to polecam suszone morele.
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: Trzyszcz »

Wiem, wiem ^^
kaniula
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2013, o 15:32

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: kaniula »

Wielu ludzi uważa że podczas diety redukcyjnej owoce powinno się spożywać do godz. 12. Co o tym sądzicie?
WikiXX
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2014, o 10:34

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: WikiXX »

Takie dziwne zasady, że tylko do 12. Moim zdaniem powinno się po prostu jesć rozsądnie, bo wszystko w nadmiarze szkodzi, nawet owoce.
monalisa
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2014, o 09:59

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: monalisa »

Tak, owoce powinno się jeść rozsądnie o różnych porach dnia Ważne też żeby jedno jabłko dziennie zjeść, bo jak się to mówi chcesz być młody to jabłko zjedz Trochę pokićkałam ale sens jest zachowany!
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: Edenista »

Z wlasnego doswiadczenia powiem wam ze nie wazne o ktorej godzinie jesz owoce, jesli trzymasz sie kalorii to waga bedzie spadac. o ile bedziecie sie cos ruszac.

Hipsterka
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2014, o 19:05

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: Hipsterka »

Banany zawierają dużo skrobi i faktycznie w nadmiarze - jak zresztą wszystko,przyczyniają się do tycia - ale z drugiej strony są świetne na śniadanie, dają niezłego kopa.
Teraz powoli rozkręca się sezon na brzoskwinie i morele, polecam

O suszonych owocach słyszałam, że śliwki mogą w nadmiarze powodować biegunki, bo pobudzają perystaltykę jelit.
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: Edenista »

Jeśli by zawierały dużo skrobi to można by było je jeść na obiad zamiast ziemniaków,to nie skrobia się przyczynia do odkładania tkanki tłuszczowej,ale ilość fruktozy i glukozy w tym owocu.
BartoszW
Posty: 2
Rejestracja: 4 cze 2014, o 11:35

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: BartoszW »

Uważam, że z niczym nie należy przesadzać, z owocami również
jagodam
Posty: 7
Rejestracja: 5 cze 2014, o 14:34

Re: Owoce a odchudzanie

Post autor: jagodam »

Jasne, że wszystko w nadmiarze nie jest ok moze jedź te owoce które zawietaja mnie cukru-owoc owocowi nie równy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości