pare pytań o studiach biologicznych

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
_Trooper_
Posty: 19
Rejestracja: 24 sie 2006, o 20:44

pare pytań o studiach biologicznych

Post autor: _Trooper_ »

Witam, dostałem sie na studia o kierunku biologia na URZ . mam 4 specjalizacje do wyboru agrobiologia, biologia eksperymentala i środowiskowa i ochrona wód i tu zaczyna sie jazda .Kiedy wybiera sie tę specjalziacje, na którym roku ?. Jaka polelcacie?, bo z tego co poczytałem to najbardziej mi sie widzi środowiskowa. Jakie są przedmioty (mniejwięcej) na I roku, i jaka droge obrać aby nie wylądowąc jako nauczyciel biologii ( no chyba że jako wykładowca na Uniwerku to takie by mi pasiło i z tytułem doktorka he mazzenia jak narazie ) i mógłby ktoś opisać I rok Jest moze ktoś kto tam studiuje ? pozdrawiam i idem na
angel_oscuro
Posty: 3
Rejestracja: 25 sie 2006, o 11:02

Re: pare pytań o studiach biologicznych

Post autor: angel_oscuro »

moim zdaniem najciekawszym kierunkiem jest
_Trooper_ pisze:biologia eksperymentala i środowiskowa
- a kiedy robi ie specjalizacje. nie mam pojecia, wydaje nmi sie ze jakos po normalnym kierunku studiow. czyli za 5 lat hehehe chyba ze Twoje trwaja krocej.a specjalizacja to chyba dwa lata wiec lacznie 7.
powodzenia

[ Dodano: Pią Sie 25, 2006 12:17 ]
jakie a przedmioty i nawet z czego i mniej wiecej kiedy sa egzaminy mozesz zobaczyc na necie-wystarczy dobrze pozukac. tylko nie wiem czy akurat z tej uczelni cos znajdziesz
Awatar użytkownika
Vinci
Posty: 991
Rejestracja: 20 sty 2006, o 21:54

Re: pare pytań o studiach biologicznych

Post autor: Vinci »

Mi sie wydaje ze specjalizacje sie wybiera po 3cim roku:)
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: pare pytań o studiach biologicznych

Post autor: Aniaww »

Zależnie od studiów wybiera się je po 2 lub 3 roku.
Ola20

Re: pare pytań o studiach biologicznych

Post autor: Ola20 »

Specjalizację wybiera się najczęściej na 3. roku. Przynajmniej tak jest u mnie, a studiuję biologię w £odzi.
_Trooper_
Posty: 19
Rejestracja: 24 sie 2006, o 20:44

Re: pare pytań o studiach biologicznych

Post autor: _Trooper_ »

a jak wyglądał pierwszy rok na waszej uczelni na co wykładowcyy kładli nacisk, są jakies zajęćia w terenie czy coś w tym stylu ? są jakies stałe przedmioty które są wykąłdane na biologii na I roku?( czyli na wszytskich uczelniach stricte to samo jak w lo)) czy każda uczelnia ma swóje własne jedne wiecej druga mniej i nie na tych rokach co na innych uczelniach przedmioty ? i naprawe nikt nie studiuje w tak piknym mieście jak rzeszów biologii
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości