Pępek

Biologia pełna jest ciekawostek, z którymi warto zapoznać się aby pogłębić wiedzę na temat otaczającego nas świata
Andziulinka
Posty: 1
Rejestracja: 9 cze 2007, o 11:31

Re: Pępek

Post autor: Andziulinka »

A ja mam pępek -"dołek I to bardzo głęboki dołek . Chcąc go dokładnie umyc muszę używać patyczków do mycia uszu. Ale to żaden problem, uwielbiam swój pępek
Mycie pępka może bowiem dostarczyć ciekawaych doznań , że nie wspomnę już o doznaniach jakich można doświadczyć w trakcie pieszczenia go przez ukochanego faceta Nie wyobrażam sobie mojego brzucha bez pępka!To nie tylko ozdoba ciała kobiety, ale takżemagiczne miejsce na ciele kobietymyślę,że żeńska część forumowiczów wie o czym mówię i się ze mną zgodzi
Awatar użytkownika
mila1301
Posty: 344
Rejestracja: 11 maja 2007, o 16:35

Re: Pępek

Post autor: mila1301 »

msliwinski pisze:A co kobiety wtedy by sobie przekłuwały Uszy przecież to za mało. dla nich oczywiście
Jeżeli już mowa o przekłuwaniu pępka , to nie jestem tego zwolenniczką. Osobiście wydaje mi się to trochę mało estetyczne, ale różne są gusty.
Awatar użytkownika
gof
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2007, o 14:21

Re: Pępek

Post autor: gof »

Jako ciekawostka (po angielsku):

Kod: Zaznacz cały

feargod.net/fluff.html
Awatar użytkownika
Sunflower77
Posty: 349
Rejestracja: 10 cze 2007, o 17:59

Re: Pępek

Post autor: Sunflower77 »

A co myślicie o murzyńskich kobietach i facetach, którzy nie tylko przekuwają swoje ciała i wkładają ozdoby ogromnych rozmiarów, ale także już małemu dziecku np. zakładają kolorowe obręcze na szyje wydłużając ją, a po iluś latach już nie można ich zdjąć, a jakby je rozciąć to szyja jestsflaczała i nie jest już w stanie naturalnie się trzymać. Moda modą, ale dla mnie to jest straszne
Awatar użytkownika
gof
Posty: 13
Rejestracja: 31 lip 2007, o 14:21

Re: Pępek

Post autor: gof »

Tu murzyni, tu Chinki z ich małymi stopami. Dla mnie to zupełnie niepotrzebne okaleczanie siebie.
emanuela84
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2007, o 21:25

Re: Pępek

Post autor: emanuela84 »

Hej.

Ja właśnie mam pepek wypukły Taki jakbyrulonik". Od kiedy pamiętam strasznie się go wstydzę Bardzo chciałabym mieć normalny, wklęsły pepuszekto moje marzenie
Wiecie może ile kosztuje taka operacja? Plastyka pępka?


Pozdrawiam.

[ Dodano: Nie Sie 12, 2007 22:50 ]
Hej.

Ja właśnie mam pepek wypukły Taki jakbyrulonik". Od kiedy pamiętam strasznie się go wstydzę Bardzo chciałabym mieć normalny, wklęsły pepuszekto moje marzenie
Wiecie może ile kosztuje taka operacja? Plastyka pępka?


Pozdrawiam.
biolga
Posty: 659
Rejestracja: 7 kwie 2007, o 14:50

Re: Pępek

Post autor: biolga »

A ja mam całkowicie wklęsły i bardzo go lubię Naprawdę dodaje uroku. Rozumiem to, że ktoś chce sobie zrobić plastykę pępka.
emanuela84
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2007, o 21:25

Re: Pępek

Post autor: emanuela84 »

biolga pisze: Rozumiem to, że ktoś chce sobie zrobić plastykę pępka.
Właśnie ja brdzo chcę Szukam wszędzie informacji o takim zabiegu, ale nic nie mogę znaleźć Wysłąłam maile do dwóch lekarzy, ale narazie czekam na odpowiedź.
Piszcie proszę jeśli coś wiecie.
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Pępek

Post autor: dawidw »

pogadajcie z chirurgiem plastykiem
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Pępek

Post autor: Claudia »

Niekiedy plastyka pępka wynosi 1500zł ( cena w Krakowie)
emanuela84
Posty: 4
Rejestracja: 12 sie 2007, o 21:25

Re: Pępek

Post autor: emanuela84 »

Klaudia a nie wiesz może od czego to zależy?Niekiedy tzn, że może też być drożej.?
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: Pępek

Post autor: dawidw »

z reguły operacje plastyczne są drogie, może byc drożej, wszystko zależy od kliniki. I tak w przypadku pępka jest to jedna z najtanszych operacji
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Pępek

Post autor: Claudia »

To prawdawszystko zależy od miejsca operacji. Jeśli chodzi ci o to czy mniej zapłacisz jeśli aż takiego dużego pępka nie masz to różnica może być najwyżej 100zł
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości