Perspektywy po analityce med a technologii chemicznej

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Wisienka98
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2018, o 12:24

Perspektywy po analityce med a technologii chemicznej

Post autor: Wisienka98 »

Jakie są perspektywy pracy po tych kierunkach? Od lat słyszy się,że po politechnice łatwo o pracę,ale czy tak też jest po technologii chemicznej? W sieci wyczytałam,że rynek chemiczny jest już przesycony.A o analityce- mało miejsc pracy,laboratoria w szpitalach za małą stawkę.Jakie są realia? Przeglądając ogłoszenia pracy w laboratoriach w większości zauważyłam,że poszukują kandydatów z kierunków biochemicznych (nie ważne czy ktoś jest po biologii,chemii,biotechnologii,technologii czy farmacji).Chętnie przeczytam opinie od studentów/absolwentów jakie są perspektywy po studiach,jaki jest stopień trudności fizyki i matematyki na tych kierunkach (jestem po biochemie,fizykę miałam tylko w 1 LO,matematykę na podstawie-czy na politechnice da się radę z takimi podstawami).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość