Picie dla kotów ;)

Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Picie dla kotów ;)

Post autor: Zegar »

Nie jestem ekspertem od zwierzaków, ale nie sadze zeby to mialo mu jakos bardzo zaszkodzic, ilosc szczawianów i fosforanów jak wiesz, nie jest zbyt bezposrednio zalezna od tego co wypije kot. A przeciez nie bedziesz go poił destylowaną (2x -) ), zeby mu nie dostarczac kationów mineralnych. Zapytaj veta.
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Picie dla kotów ;)

Post autor: talagia »

A ja wam polecam kupic specjalny dzbanek z filtrem do wody (jakies 2-3 litry) i stad brac wode. Moje zwierzeta dostaja tylko przefiltrowana wode, z tego wzgledu, ze bardzo czesto obseruje biegunki po kranowie u innych zwierzat i wole nie ryzykowac.
Po przeprowadzce do Warszawy moje frety przez tydzien pily wode z kranu i skończyło się na wymiotach, biegunkach i kroplówkach ostatecznie.
Filtr wymieniam co 3 miesiace i wszystko gra
Salticidae
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2012, o 16:17

Re: Picie dla kotów ;)

Post autor: Salticidae »

moje kocury piją wodę z kranu, ale tylko bieżącą - nalanej do jakiegokolwiek naczynia nie tykają są szczęśliwe i zdrowe.
mruk
Posty: 9
Rejestracja: 10 lut 2015, o 09:29

Re: Picie dla kotów ;)

Post autor: mruk »

ja daje i mineralna i przegotowana nawet czasami mieszam z woda z kranu i wszystko jest ok.
jolaswag
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2015, o 11:57

Re: Picie dla kotów ;)

Post autor: jolaswag »

Myślę, że dużo zależy jaką masz wodę w kranie. Jeżeli jest w niej dużo chloru i jest mętna to raczej nie nadaje się do picia dla kota. Jeżeli wydaje się czysta to myślę, że nie będzie większych przeciwwskazań, aby mu ją podać
miki789

Re: Picie dla kotów ;)

Post autor: miki789 »

Polecam Lourdes Detox Aqua dla kota, o wiele lepsza woda niż to co w kranie leci. Nasz Gonk odkąd tę wodę pije to mu tak z pyska nie śmierdzi i też gazów nie ma takich jak wcześniej.
aarah8444
Posty: 8
Rejestracja: 25 sty 2023, o 08:39

Re: Picie dla kotów ;)

Post autor: aarah8444 »

moja kicia uwielbia pić prosto z kranu i nigdy nie było żadnych problemów z tym
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości