Piel?gniarstwo Bydgoszcz.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kka_mma
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2015, o 12:52

Piel?gniarstwo Bydgoszcz.

Post autor: kka_mma »

#?piel?gniarstwo? ?#?bydgoszcz? ?
Chcia?abym dowiedzie? si? jak najwi?cej na temat studiowania piel?gniarstwa w Bydgoszczy. Wszystkie opinie, najlepiej ze strony osób ju? studiuj?cych mile widziane
Nymeria
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2015, o 09:34

Re: Piel?gniarstwo Bydgoszcz.

Post autor: Nymeria »

Ja te? jestem bardzo ciekawa Sama mam zamiar studiowa? piel?gniarstwo w?asnie w Bydgoszczy.
evildoer51
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2014, o 17:00

Re: Piel?gniarstwo Bydgoszcz.

Post autor: evildoer51 »

hm rzekłbym tak: uczelnia jak uczelnia gdzieś wyczytałem, że spośród uczelni medycznych na 13 miejsc, CM ma 7 czyli średniak co do samego studiowania na pierwszym roku (szczególnie peirwszy semestr) bardzo dużo zajęć, czasami 8-20 z jednym małym okienkiem! przebrnąć przez anatomie jest dosyć łatwo (nie ma szpilek!), natomiast już fizjologie nieco trudniej będę teraz zaczynał drugi rok, z kierunku jestem zadowolony, co raz poważniej myślę o wyjeździe za granice po skończeniu, bo w czasie praktyk jak widzę potężną ilość zadań i jaka to jest odpowiedzialność to płaca powinna wynosić minimum 3000zł. a często jest tak, że na dzień dobry możemy liczyć tlyko na najniższą krajową, może po kilku/kilkunastu latar pracy, specjalizacjach i kursach jest ciut lepiej. Moja opinia: uczelnia dupy nie urywa, ale jest ok", kierunek ciekawy, choć trudny jak wszystkie kierunki medyczne
kka_mma
Posty: 5
Rejestracja: 24 mar 2015, o 12:52

Re: Piel?gniarstwo Bydgoszcz.

Post autor: kka_mma »

Właśnie dzisiaj wyszły pierwsze listy z wynikami rekrutacji. Do zobaczenia w październiku
evildoer51
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2014, o 17:00

Re: Piel?gniarstwo Bydgoszcz.

Post autor: evildoer51 »

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania chętnie udzielę odpowiedzi, bo ta tutaj moja wypowiedź jest raczej mało wyczerpująca piszcze na facebooku do Tomasz Bykowski
aganiot
Posty: 2
Rejestracja: 2 paź 2015, o 19:05

Re: Piel?gniarstwo Bydgoszcz.

Post autor: aganiot »

Dołączam się również do pytania. Jak wygląda pierwszy rok studiów na pielęgniarstwie? Czy to prawda, że łatwo jest się dostać a trudniej utrzymać się na tych studiach?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości