Pielęgniarstwo rok 1

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
werciuch97
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2016, o 23:24

Pielęgniarstwo rok 1

Post autor: werciuch97 »

Cześć wszystkim!
W tym roku zacznę pielegniarstwo na GUM-edzie. Jestem jedną z tych szczęśliwych osób, których marzenia pomalutku się spełniają, ale do rzeczy. Marzenia marzeniami, lecz z dnia na dzień im bliżej rozpoczęcia się roku akademickiego tym bardziej jestem przerażona. Boję się że nie dam rady, że nie będę mogła się odnaleźć na uczelni, że jak sie zgubie czy spóźnię bo nie odnajde sali na czas to uslysze okropne uwagi ze strony profesorów, że wykładowcy będą okropni, że po prostu będę wracała z płaczem do mieszkania. Jeszcze dolewając oliwy do ognia naczytalam się na tym forum przerażających wpisów o uwalaniu ogromnej ilości studentów na anatomii, o porownaniach GUMedu do obozu koncentracyjnego A wykładowców i wszystkich innych pracowników do wrednych ludzi marzacych tylko o uwalaniu jak największej ilości ludzi. Wiem ze może to śmiesznie wszystko tam wyżej brzmi, ale naprawdę jestem przerażona jak to będzie. Może ktoś starszy rozwieje moje wątpliwości odnośnie uczelni? Może ktoś studiuje pielęgniarstwo? Pomóżcie błagam
P.S.
-czy będzie można gdzieś tam kupić podreczniki w cenach takich w sam raz na studencka kieszeń?
-czy na pierwszych zajęciach będą od nas już czegoś wymagać czy najpierw będzie takie rozpoznanie wszystkiego ?
H4p
Posty: 81
Rejestracja: 14 lip 2015, o 14:41

Re: Pielęgniarstwo rok 1

Post autor: H4p »

Gumed to co najwyzej oboz pracy Koncentracyjny to WNoZ na UWM
Stres to twoj wrog w walce z wykladowcami, oni potrafia wyczuc slabosc. Poprostu przytakuj, nie staraj sie im tlumaczyc jezeli cie opierdalaja i nie powtarzaj bledow a przetrwasz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości