PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sitek108
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2008, o 14:01

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: sitek108 »

hehehe. zawsze raźniej a gdzie sie ludzie wybieraciSzukacie mieszkań czy mozne do akademików
sylwia9912
Posty: 132
Rejestracja: 4 cze 2008, o 09:44

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: sylwia9912 »

Ja coś czuje,że w akademiku wyląduje.
sitek108
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2008, o 14:01

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: sitek108 »

Czy DS5 = Esculap?
sylwia9912
Posty: 132
Rejestracja: 4 cze 2008, o 09:44

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: sylwia9912 »

tak
sitek108
Posty: 7
Rejestracja: 30 lip 2008, o 14:01

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: sitek108 »

A to superowo Bede mial znajoma z Lubelszczyzny w Akademiku o ile mi go przydziela Ale z drugiej strony mieszkamy tak daleko od Szczecina ze moze dostaniemy Dalej chyba mieszkac sie nie da Sylwio a czy orientowałas sie moze w połaczeniach komunikacyjnych ze Szczecinem

[ Dodano: Sro Lip 30, 2008 18:12 ]
Ja to pewnie jescze zalezy jaki akademik bym dostal bo z tego co tu gdzies na forum czytalem nie kazdy jest fajny.A skladalas juz Sylwia wniosek o akademikZnasz wogole kogos jescze kto idzie do Szczecina na lek lub stomDowidaywalas sie juz o jakies ksiazki atlasy itpWiem. zadaje za duzo pytan.P
sylwia9912
Posty: 132
Rejestracja: 4 cze 2008, o 09:44

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: sylwia9912 »

No dobrze powiedziane,ze już chyba dalej mieszkac się nie da Ja to w sumie z lubelszczyzny jestem,ale nie z Lublina.Najlepiej chyba pociągiem do Warszawy,a stamtąd jakimś następnym do Szczecina.Chybaże do Wawy busem,a potem pksem z dworca zachodniego do Szczecina:P Ja jutro wieczorem wyjeżdzam papiery wieźć,a będę dopiero rano na miejscu.

[ Dodano: Sro Lip 30, 2008 18:17 ]
A w Szczecinie będę pierwszy raz
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: aquirre »

ja na stome sie dostalem

mozecie czuc sie juz lokatorami akademca a ja chcialbym nim byc ale moze byc roznie
co do akademcow to wnioski o przyznanie uczelnia przysle wam poczta. ja wczoraj dostalem taki list i jutro jade go zlozyc.
R3wolw3rowi3c
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2008, o 09:05

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: R3wolw3rowi3c »

Byłem i dostarczyłem dokumenty (ah 24 godziny jazdy samochodem w tą i z powrotem). Szczecin ładne miasto . Główny budynek uczelni w porównaniu do tego z Lublina 100x ładniejszy. Tylko kijowa sprawa z akademcami . Chciałem jedynkę w Eskulapie - nie ma. Powiedziano mi, że nawet dostanie 2-osobówki, w byle którym akademcu, może graniczyć z cudem. Jak coś, to pokój 3-osobowy (jedyne pocieszenie, że starają się przydzielać rocznikami i wydziałami)
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: aquirre »

a ja dzisiaj bylem to mi pani powiedziala ze w tamtym roku i pozostalych wszyscy co sie ubiegali dostali, w tym roku powiedziala zenie wie jak to bedzie czy wszyscy dostana bo sa otwierane nowe kierunki. ale ja gdzies wyczytalem ze pierwszenstwo w przyznawaniu akademcow maja studenci leku i stomy
sylwia9912
Posty: 132
Rejestracja: 4 cze 2008, o 09:44

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: sylwia9912 »

A już miałam nadzieje na jakiś 2-osobowy pokój Ja dziś wyjeżdzam,a powrót dopiero w sobote:P boże gdzie ja sobie te studia wybrałam
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: aquirre »

ale czym ty sie przejmujesz. ? mieszkasz w lubelskim i sie martwisz ze nie dostaniesz akademca ? to sie nie martw bo bankowo go dostaniesz ja Ci to mowie .
a szczecin to tak jak ktos wczesniej gdzies napisalwiocha z tramwajami
pozdrawiam.
Milendi
Posty: 15
Rejestracja: 19 lip 2008, o 12:27

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Milendi »

Dołączam się do grupy szczęśliwców ! Jestem na Lekarskim z Tego co czytam to faktycznie potwierdzaja się moje obawy trudno jest znalezc jakis przytulny kąt ale glowa do gory ! pomyslcie ze i tak w Szczecinie jest latwiej o stancje niz w Poznaniu
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: aquirre »

ale w poznaniu dzialaja biura kwater studenckich a ja w szczecinie jeszcze nie znalazlem takich wie ktos cos moze na temat biur kwater studenckich w szczecinie ? pozdrawianm
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości