PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: ollciakus »

jak ktos chce to moze sobie poczytac kregoslup z kreski. tylko pytanie czy jest sens p ja staralam sie nauczyc osteologii, ale kazda moje proba konczyla sie zasnieciemp nie mialam weny.
nie znam nikogo, co to bedzie co to bedzie jest bezsensu sie tym martwic. gdy sie wprowadzalam do akademika tez nikogo nie znalam, nie mialam zadnych znajomych itp. a jakos sobie poradzilam i nie narzekam na izolacje ) radze zjawic sie 29.09 o godz 20.00 we Free Blues Club gdzie odbedzie sie impreza integracyjna dla świeżo upieczonych PAMowiczów. My, starszaki też tam będziemy i napewno miło was przywitamy ] zapraszam!
Oktawia
Posty: 12
Rejestracja: 10 mar 2008, o 19:56

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Oktawia »

Hej
Przyznam szczerze, że moja sytuacja jest podobna. Nie znam zupełnie Szczecina, nigdy tam nie byłam. Mam do niego ok.360km. I muszę powiedzieć, że mam wiele obaw
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: aquirre »

ollciakus pisze:My, starszaki też tam będziemy i napewno miło was przywitamy ] zapraszam!
cudownie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości