PILNE!!! V LO Kraków - biol-chem

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
alis223
Posty: 4
Rejestracja: 3 lip 2016, o 10:53

PILNE!!! V LO Kraków - biol-chem

Post autor: alis223 »

Hej, czy jest tu ktoś kto chodzi/chodził/będzie chodzić do tego lo? Czy niezbędne są korki? Nauczyciele naprawdę uczą, czy to tylko praca uczniów? Jak z atmosferą? Naprawdę tak trudno się utrzymać i tak dużo trzeba się uczyć? Proszę o szybką odpowiedź.
Awatar użytkownika
Hipstęł
Posty: 119
Rejestracja: 25 sty 2013, o 22:47

Re: PILNE!!! V LO Kraków - biol-chem

Post autor: Hipstęł »

W dziale olimpiady i konkursy pojawia się pytanie
Naprawdę tak trudno się utrzymać i tak dużo trzeba się uczyć?
Albo ktoś jest dobry, wręcz wybitny i ma ambicje do startowania w olimpiadach i nauki.
Albo ciężko mu się nauczyć i utrzymać (o zgrozo. w liceum) i nie myśli o olimpiadach.
alis223
Posty: 4
Rejestracja: 3 lip 2016, o 10:53

Re: PILNE!!! V LO Kraków - biol-chem

Post autor: alis223 »

Tak, myślę o konkursach z tym, że to najlepsza szkoła w Małopolsce i opinie o niej są.różne
majeczka666
Posty: 1
Rejestracja: 9 sty 2017, o 14:47

Re: PILNE!!! V LO Kraków - biol-chem

Post autor: majeczka666 »

jestem uczennicą VLO i był to najlepszy wybór w moim życiu.
Mamy super nauczycieli :3
Są różne składy, ale zawsze jak coś Ci nie będzie pasować to można zmienić klasę. Nauki mamy mniej niż w innych szkołach, ponieważ nie cisną z rozszerzeń. Ogólnie bardzo bardzo bardzo polecam
alis223
Posty: 4
Rejestracja: 3 lip 2016, o 10:53

Re: PILNE!!! V LO Kraków - biol-chem

Post autor: alis223 »

majeczka666 pisze:jestem uczennicą VLO i był to najlepszy wybór w moim życiu.
Mamy super nauczycieli :3
Są różne składy, ale zawsze jak coś Ci nie będzie pasować to można zmienić klasę. Nauki mamy mniej niż w innych szkołach, ponieważ nie cisną z rozszerzeń. Ogólnie bardzo bardzo bardzo polecam
Jestem już, radzę sobie i jestem zadowolona, nie było czego się bać ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość