Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: Korczaszko »

wiem, widzę. nie wybieram się, ale troszkę orientuję, bo czytam wszystko co jest na forum, a tematy w okół medycyny są bardzo częste. Natomiast wybieram się na weterynarię, i jako drugą opcje po SGGW biorę właśnie UWM
nogonorek

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: nogonorek »

a jak poszla ta matura w Twojej klasie?warto sie orientowac:D a chodzisz do chreptowicza? wogole jak juz mi odpowiesz na te pytania to zostane omnibusem:D dzieki i pozdrawiam
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: Korczaszko »

a więc kosovo to ostrowiec? a Ty gdzie chodzisz do szkołygt
biologii jeszcze nie oddano, ale operon poszedł tragicznie dwie osoby 70%, a większość niewiele ponad 50 (ja ją robiłam w domu i nawet nie podliczałam pkt )
chemia została oddana, ale nie było mnie przy tym więc ogólnie nie wiem jak poszła (ale lepiej od tej z operonu) znam trzy wyniki 95, 95 (nie wszystkie zadnia były liczone, nie wszystko przerobiliśmy), 87 na 11 piszących

powtórzę się jeszcze raz, nie pisałam tej próbnej (nie było mnie w naszym pieknym mieście) tylko później w domu.
nogonorek

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: nogonorek »

nie no, nie jestem z ostrowca choc mam silne powiazania z tym miastem(m.in.urodzilem sie tam).chodze do sandomierza do szkoly-do gostomianum,ale watpie zeby Ci cos mowila ta nazwa:D u mnie z biologii najlepszy wynik byl 88% z chemii 93% a z fizyki 88 tez:D z tym ze moje wyniki byly nizsze ale miescily sie w granicach przyzwoitosci)ale zwazajac na moje naklady pracy poszlo mi dobrze calkiem, chociaz bez zadnego szalu-220 mialem z 3 przedmiotow. zostaly jeszcze dwa miechy i wydaje mi sie ze mozna to spokojnie ogarnac
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: Astacus »

Operon dał bardzo łatwą, wyszedłem z niej w pełni zadowolony, potem okazało sie że słusznie bo 85% z niej miałem. Z tej wyszedłem z niedosytem, licze na okolo 70-75%. Zarówno z jednej jak i z drugiej głupie błędy strasznie, aż sie sam dziwiłem jak mogłem na to nie wpaść. Mam nauczkę bo wyszedłem 40 minut przed czasem zamiast 10 x sobie sprawdzić i pomyśleć. Na tej w maju siedze do końca chodzby nie wiem co.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: Korczaszko »

no to mogę sie przyznać jestem z Chreptowicza. a nazwę twojej szkoły kojarzę macie wielu olimpijczyków przeglądając niektóre listy natrafiałam na tą nazwę, a że jest dziwna to ją zapamiętałam. zresztą moja mama uczyła się w Sandomierzu, w Marmoladzie :]
nogonorek

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: nogonorek »

powiem Ci Carnage ze to nie byl tylko twoj bol.ja biologie skonczylem w godzine i juz w drodze do domu wiedzialem jakie bledy zrobilem-ogolnie duzo osob sie na tym przewiozlo.nie ma co przezywac ta matura miala nas z formula zapoznac:D

[ Dodano: Sob Mar 15, 2008 21:35 ]
zaskoczylas mnie bo mi samemu ta nazwa niewiele mowi:D a tak serio to szkola jest troche przereklamowana. a marmolada jest fajna:D
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: Astacus »

Najgorsze jak sie znało odpowiedź na pytanie ale źle to ująłeś albo nie doczytałeś polecenia, albo sie wahałeś między dwoma odpowiedziami i w końcu błędną zaznaczyłeś. To denerwuje
nogonorek

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: nogonorek »

tak racja, ale na maturze majowej bedzie lepiej:D trzeba w to wierzyc
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: Korczaszko »

nogonorek pisze:zaskoczylas mnie bo mi samemu ta nazwa niewiele mowi:D
jak to niewiel Ci mówi, jak chodzisz do tej szkoły coś kręcisz

o to chodzi w próbnej, żeby przyzwyczaić, ja po próbnej z chemii nauczyłam się, że należy zawsze spojrzeć w układ okresowy i upewnić się czy dobrze pamiętam a sprawdzanie jest ważne, choc przyznam, że rzadko to robię
nogonorek

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: nogonorek »

jeszcze mnie nie znasz ale mam dosyc irracjonalne poczucie humoru:D nie knuje nic:D moglbym Ci opowiedziec historie szkoly jak bedziesz miala chwile od czasu 1602 do dzis:D
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: Korczaszko »

nie dziękuję wow 400 lat. no to najstarsza szkoła w Ostrowcu ma 101
Awatar użytkownika
Astacus
Posty: 866
Rejestracja: 12 sty 2007, o 13:53

Re: Pisaliscie dzisiaj probna mature z biologii?

Post autor: Astacus »

Hm. a moje liceum w tym roku będzie miało 90 lat
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości