Plan studiów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
pemek
Posty: 60
Rejestracja: 16 maja 2012, o 08:44

Re: Plan studiów

Post autor: pemek »

A nie orientuje się ktoś co z tego będzie się kończyło egzaminem po 1 roku?
złodziejka_książek
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2012, o 21:25

Re: Plan studiów

Post autor: złodziejka_książek »

Miałabym ogromną prośbę - czy ktoś ze starszych kolegów/koleżanek z naszej uczelni z wydziału lekarskiego z dostępem do extranetu mógłby tutaj wstawić nowy harmonogram studiów (na całe sześć lat) dla rocznika 2012/2013 (jeżeli oczywiście już taki jest)? Byłabym ogromnie wdzięczna
złodziejka_książek
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2012, o 21:25

Re: Plan studiów

Post autor: złodziejka_książek »

czyli nie ma jeszcze całego, nowego programu studiów? Chodzi mi o rozpiskę przedmiotów na poszczególne lata. Może w eDziekanacie takie coś można znaleźć?
Awatar użytkownika
rousseau
Posty: 202
Rejestracja: 20 maja 2011, o 10:44

Re: Plan studiów

Post autor: rousseau »

plany na każdy rok odpowiednio w załącznikach.
BioMed
Posty: 92
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:45

Re: Plan studiów

Post autor: BioMed »

To co wysłałaś to rozpiski na rok akademicki 2012/2013.
Oznacza to, że np. przedstawiony plan zajęć dla studentów II roku kierunku lekarskiego dotyczy tych studentów, którzy zaczęli naukę w roku 2011 (no bo teraz to oni będą na II roku). Podobnie rozpiska dla III roku jest dla tych, którzy zaczęli studia w roku 2010. Ja tak to odbieram. Być może się mylę, jednakże wydaje mi się, że w oparciu o nowy program zajęć zrobiona jest tylko rozpiska dla I roku, reszta dotyczy starego programu nauczania.
Awatar użytkownika
rousseau
Posty: 202
Rejestracja: 20 maja 2011, o 10:44

Re: Plan studiów

Post autor: rousseau »

słusznie, moja nieuwaga, wybaczcie
tylebyłodni
Posty: 57
Rejestracja: 16 lip 2012, o 16:16

Re: Plan studiów

Post autor: tylebyłodni »

Witam. Czy posiada ktoś z was albo wie gdzie mogę znaleźć plan studiów kierunku lek-dent na Gumed. Chodzi mi najbardziej o pierwszy rok:)
Awatar użytkownika
rousseau
Posty: 202
Rejestracja: 20 maja 2011, o 10:44

Re: Plan studiów

Post autor: rousseau »

w extranecie, ale tam dostęp będziecie mieli dopiero od immatrykulacji.

przesyłam w załączniku
Maruta Katamiri
Posty: 3
Rejestracja: 31 sie 2012, o 11:19

Re: Plan studiów

Post autor: Maruta Katamiri »

Ja się chciałam zapytać, czy wgląd do fakultetów (jakie w ogóle są do wyboru i kiedy będą się odbywały) będziemy mieli dopiero po 28 września? Po tam są chyba tylko dwa tygodnie na ich wybór, tak?

A czy ktoś ma moze zapisaną listę tych fakultetów z lat ubiegłych? W sensie jakie w ogóle były do wyboru?
Awatar użytkownika
rousseau
Posty: 202
Rejestracja: 20 maja 2011, o 10:44

Re: Plan studiów

Post autor: rousseau »

Maruta Katamiri, to jest tak, że mamy czas na przejrzenie i wybór, a potem pewnego dnia o konkretnej godzinie ruszają zapisy na fakultety i jest wyścig o najfajniejsze ^^
wybór jest spory, a przy decyzji należy też kierować się swoim planem zajęć, żeby się później nie okazało, że fakultet masz w trakcie ćwiczeń z anatomii także spokojnie, na wszystko znajdzie się czas, potem już wszystko zależy od sprawności komputera i internetu
winged-hands

Re: Plan studiów

Post autor: winged-hands »

rousseau pisze:Maruta Katamiri, to jest tak, że mamy czas na przejrzenie i wybór, a potem pewnego dnia o konkretnej godzinie ruszają zapisy na fakultety i jest wyścig o najfajniejsze ^^
wybór jest spory, a przy decyzji należy też kierować się swoim planem zajęć, żeby się później nie okazało, że fakultet masz w trakcie ćwiczeń z anatomii także spokojnie, na wszystko znajdzie się czas, potem już wszystko zależy od sprawności komputera i internetu

o tak, to prawda
karutek
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2012, o 13:18

Re: Plan studiów

Post autor: karutek »

Hej hej! Czy w tym magicznym extranecie jest plan zajęć dla I roku pielęgniarstwa dziennego I stopnia? Albo jakaś siatka zajęć? Bez jakiegokolwiek pojęcia co mnie czeka, nie mogę zaplanować żadnej pracy, a czas ucieka
winged-hands

Re: Plan studiów

Post autor: winged-hands »

karutek pisze:Hej hej! Czy w tym magicznym extranecie jest plan zajęć dla I roku pielęgniarstwa dziennego I stopnia? Albo jakaś siatka zajęć? Bez jakiegokolwiek pojęcia co mnie czeka, nie mogę zaplanować żadnej pracy, a czas ucieka
niestety, z tego co sprawdzilam to na stacjonarnych I stopnia nie ma jeszcze zadnego podzialu tak jak na lek lub stomie.


ale jak tylko sie pojawi to wstawie masz jak w banku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości