Po stosunku - antykoncepcja..

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: pyszcz »

Morfeusz pisze:Jeśli jest to lek weterynaryjny to tak.
Hm, chodziło mi bardziej o ten, który może wziąć kobieta Generalnie wydawało mi się to mało prawdopodobne, ale spotkałam się już z taką informacją w kilku źródłach, jak jeszcze parę lat temu była dyskusja nt. tego, czy lekarz może odmówić pacjentce przepisania tego leku czy nie.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: Padre Morf »

pyszcz niektóre leki są stosowane zarówno u ludzi jak i u zwierząt. Weterynarz ma prawo przepisać leki, nawet psychotropy pod warunkiem, że są przeznaczone dla zwierzęcia. Receptę realizuje sie w normalnej aptece.
pyszcz
Posty: 84
Rejestracja: 19 lip 2007, o 17:35

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: pyszcz »

Aha, rozumiem. Czyli tak naprawdę wszystko zależy od moralności weterynarza.
lusia85
Posty: 3
Rejestracja: 2 paź 2008, o 01:02

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: lusia85 »

hejka!wlasnie sie zalogowalam na tej stroniepewnie wiecie dlaczegomam problemchyba od 8 godzin jestem w ciazy!moj jak do dzis wspanialy facet nie zdazyla my nie mamy warunkow na dzieckoja studiuje,i wynajmujemy mieszkanie!tak nie moze byc!to jest nie realne!a z reszta nie dojrzalam do bycia matka!prosze was o rady
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: badger »

przede wszystkim się uspokój, później zrób test ciążowy, nie od każdego stosunku się zachodzi w ciążę. Idź do apteki i spróbuj kupić tabletki które działają po stosunku, ale nie wiem czy nie są na receptę, jeśli tak to idź do ginekologa

[ Dodano: Czw Paź 02, 2008 10:42 ]
i na przyszłość radzę myśleć prezerwatywy można kupić w każdym markecie i aptece
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: ziabol »

ehhhh. popieram badgerka popieram. nie krzyczeć tylko gazem do ginekologa niech przepisze tabletke, bo nie da się bez recepty z tego co się orientuję.
Nie wiem czy test ciążowy poprawnie działa po 8h. szczerze wątpię
lusia85
Posty: 3
Rejestracja: 2 paź 2008, o 01:02

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: lusia85 »

dzieki za radydzis czuje sie lepiejemocje troche opadly!pojde do lekarzabez recepty pewnie nie ma szans!i mam nadzieje ze jakos to bedzie.jeszcze raz dziekuje

[ Dodano: Czw Paź 02, 2008 14:46 ]
a jeszcze jedno test w tej sytacji napewno jest bezsensowna sprawamusialabym poczekac jakies 2 tygodnie aby byl wiarygodny.
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: Jakusz »

lusia85 pisze:hejka!wlasnie sie zalogowalam na tej stroniepewnie wiecie dlaczegomam problemchyba od 8 godzin jestem w ciazy!moj jak do dzis wspanialy facet nie zdazyla my nie mamy warunkow na dzieckoja studiuje,i wynajmujemy mieszkanie!tak nie moze byc!to jest nie realne!a z reszta nie dojrzalam do bycia matka!prosze was o rady
A takie podstawowe pytanie. Byłaś akurat płodna w dniu stosunku?
lusia85
Posty: 3
Rejestracja: 2 paź 2008, o 01:02

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: lusia85 »

hejka!no niestety plodne mam teraz dni:(

[ Dodano: Nie Paź 05, 2008 15:43 ]
czescjuz po wszystkim.bylam u lkarza i przepisal mi tabletke!nazywala sie escapelle!mialam po niej male nudnosci i bole glowyale dzis czuje juz sie dobrzei mam nadzieje ze nie bede miala zadnych powiklan:)
Awatar użytkownika
safa_tt
Posty: 73
Rejestracja: 4 lut 2007, o 21:11

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: safa_tt »

Można zawsze sprawdzić ogłoszenia w Wyborczej. Kategoria zdrowie : ginekolog bezzabiegowo. Mnie trochę zdziwiły takie ogłoszenia
Kol_chicyna
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 09:10

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: Kol_chicyna »

Witam, jestem kolejna osoba z problemem typuczy to mozliwe ze.". glupio mi pytac, ale w sumie potrzebuje, zeby ktos mnie uspokoił i rozwial watpliwosci.
otoz, pomijajac cale nakreslenie sytuacji i spowiadanie sie, troche panikuje ze moge byc w ciazy. jest mozliwe ze chlopak wprowadzil mi znikoma (naprawde znikoma) ilosc spermy do pochwy palcami (podkreslam, ze nie gleboko). bylam w 8 dniu cyklu (moj trwa 27-28 dni). i tak sie zastanawiam czy to w ogole mozliwe. na poczatku probowalam to okreslic na podstawie danych dotyczacych zywotnosci plemnikow, ale rozne zrodla podaja roznie- pewnie zalezy to od warunkow, ktorych, niestety, nie podano. wzielam pod uwage to ze jestem przed owulacja, ale zastanawia mnie jedna rzecz. jestem teraz w fazie folikularnej, wiec ilosc sluzu powinna byc znikoma. czy to mozliwe ze w takich wrunkach plemnik przezyje skrajne 7 dni? czy ten sluz jest rownie przenikliwy dla plemnikow jak tenpłodny"?
wiem ze to moze zabrzmiec glupio, ale naprawde troche panikuje. z gory dzieki za pomoc
akolita
Posty: 48
Rejestracja: 16 cze 2008, o 14:21

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: akolita »

Spekulacje są teoretyczne ale pewne ryzyko jest i nikt nie uspokoi Cię w 100%. Nie ma znaczenie jak określisz to czy wprowadził głęboko czy nie , bo do zapłodnienia wystarczy jeden gdzieś tam zabłąkany plemnik. Najlepiej w takim przypadku udać się do ginekologa po tabletkę jeśli ewentualna ciąża jest w tym momencie nie do przyjęcia.
A lekarz jeszcze pewnie podpowie że jak takie sytuacje mają się powtarzać to może tzreba by pomyślec o stałej ochronie:)

podsumowując. Ryzyko zawsze jest i nikt Ci pewności w 100% nie da wiec lepiej dmuchać na zimne
Kol_chicyna
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 09:10

Re: Po stosunku - antykoncepcja..

Post autor: Kol_chicyna »

na tabletke juz chyba za pozno. ale dzieki za odpowiedz, chociaz mnie, niestety, nie uspokoila.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość