PODRĘCZNIK

Materiały, notatki, ściągi podane przez użytkowników forum. Metody i sposoby nauki do matury z biologii. Wspólna nauka do matury na forum. Rozwiązania zadań, klucze, odpowiedzi.
Kaczzucha
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2015, o 10:48

PODRĘCZNIK

Post autor: Kaczzucha »

Hej, postanowiłam zdawać na maturze 2016 rozszerzenie z biologii. Niestety, muszę się przygotować do niej sama ponieważ nie mam jej rozszerzonej. Jakie polecalibyście mi PODRĘCZNIKI na których mogę w pełni bazować i dzięki nim rozwiązywać zbiory zadań. A także jakie zbiory zadań? Repetytoria itp. itd.
Posiadam:
Biologia na czasie 1,2,3
Planuje zakupić:
zbiory zadań Witowskiego na rok 2016 (3części)
także vademecum z biologii na rok 2015 Pyłki-Gutowskiej
Mam także pytanie, czy Pyłka wydała tylko jedną książkę do matury 2015?
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: PODRĘCZNIK

Post autor: ameba11 »

Według mnie Biologia na czasie to dobra książka do samodzielnej nauki, sama z niej czasem korzystałam jako uzupełnienie Operonu. Sporo osób chwali sobie tez 5 tomów z PWN, ale ja się z nich nie uczyłam. Z własnego doświadczenia mogę ci odradzić Witowskiego, spędziłam nad nim, sporo czasu, ale nie uważam żeby pomogło mi to na maturze
Kaczzucha
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2015, o 10:48

Re: PODRĘCZNIK

Post autor: Kaczzucha »

Rozumiem, a co pomogło Ci na maturze? co byłabyś w stanie sprawdzonego polecic ?
Awatar użytkownika
Wesoła Ameba
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 16:00

Re: PODRĘCZNIK

Post autor: Wesoła Ameba »

Popieram, Witowski to strata czasu i pieniędzy. Nie znam ani jednej osoby, która poleciłaby te zbiory.
Kaczzucha
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2015, o 10:48

Re: PODRĘCZNIK

Post autor: Kaczzucha »

Skoro Witowski nie, to jakie zbiory ?
Awatar użytkownika
Wesoła Ameba
Posty: 95
Rejestracja: 7 kwie 2014, o 16:00

Re: PODRĘCZNIK

Post autor: Wesoła Ameba »

Ja polecam Teraz matura - Zadania i arkusze maturalne".
ameba11
Posty: 195
Rejestracja: 23 lis 2014, o 12:07

Re: PODRĘCZNIK

Post autor: ameba11 »

Z własnego doświadczenia, uważam że naprawdę najlepiej jest robić arkusze te próbne, czerwcowe i sierpniowe tez. Jak chodzi o zbiór to chyba Omega, nie mogę powiedzieć czy na pewno jest skuteczny, ale ja go kupuje
szklanka333
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2017, o 15:58

Re: PODRĘCZNIK

Post autor: szklanka333 »

Podręczników ci nie polecę , bo sama dopiero zaczynam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości