Podręczniki i inne pytania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
profesorek1992
Posty: 8
Rejestracja: 1 cze 2011, o 13:59

Podręczniki i inne pytania

Post autor: profesorek1992 »

Mam kilka pytań odnośnie I roku na lekarskim CMUJ:
1) czy część zajęć jest na Ruczaju czy większość odbywa się na Kopernika i w okolicach?
2) czy warto kupować książki do takich przedmiotów jak telemedycyna etc?
3) gdzie znajdę wykaz podręczników do łaciny i angielskiego?
4) zna ktoś jakieś przyjazne stołówki w okolicach Kopernika
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Glukoza
Posty: 39
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:54

Re: Podręczniki i inne pytania

Post autor: Glukoza »

1. O ile dobrze kojarzę, to na Ruczaju jest Wydział Biologii, więc totalnie nie nasze klimaty. Wszystkie zajęcia są w tym roku na Kopernika i w okolicy, oprócz wf, który jest na Prokocimiu lub basen gdzieś w centrum.
2. Telemedycyna jest bodajże od zeszłego roku akademickiego na III roku, więc jeszcze ho ho a jak się nie jest pewnym niektórych przedmiotów, to zawsze można dokserować od znajomych z grupy, kiedy już się wie co i jak :]
3. Z łaciny jest kilku nauczycieli, więc najlepiej poczekać, co oni powiedzą. Z p.Gawlikiem korzystalismy z Linqua Latina , koniecznie wydanie sprzed lat 90. Z anglika I tom książki Donesch-Jeżo.
4. Jest bufet na Katedrze Chemii (ale tam tylko przekąski w stylu zapiekanki i pierogi). Część osób chodzi do Muzycznej (stołówka Szkoły Muzycznej od Kopernika w stronę rynku), a ja chodzę na Mogilską, 15 min od katedr, ale tam akurat mieszkam, więc mam po drodze
profesorek1992
Posty: 8
Rejestracja: 1 cze 2011, o 13:59

Re: Podręczniki i inne pytania

Post autor: profesorek1992 »

Bardzo dziękuję
Awatar użytkownika
Delirium
Posty: 70
Rejestracja: 9 lip 2008, o 08:12

Re: Podręczniki i inne pytania

Post autor: Delirium »

4. na grzegórzeckiej - tam gdzie będzie angielski i łacina na dole jest restauracja (?) romari jedzenie pierwsza klasa obiad dwudaniowy w okolicach 12-13 zł jeśli chcesz taniej bary mleczne targowy i pod filarkami też są w okolicy - kilmat PRL, emeryci, rencisci kloszardzi i studenci, a jedzenie też całkiem nie złe i do tego podwójną porcje ruskich masz za ok 8.5 zł d
Awatar użytkownika
boski
Posty: 53
Rejestracja: 23 lip 2009, o 11:35

Re: Podręczniki i inne pytania

Post autor: boski »

1. Zajecia sa na ul. Kopernika CEDK na łazarzaSzpital na prokocimiu. Żadnych ruczajów.
2. ja nie kupowałem zadnych książek. A juz na pewno nie z telemedycynyP Potrzebne Ci sa skrypty skawiny i histo prof Litwina. Reszta chrzany dla nadgorliwych.
3. Na mikołajskiej obok cyklopa jest u stasi pierogi yummy:), w akademii muzyczej jest dobry zurek i na kopernika w ignatianum mega naleśniki. Do tego wszystko co delirium pisał. Madre rzeczy to sa. No i kokoo na gołebiej. daleko ale jedzonko najlepsze w centrum moim skromnym)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości