Podręczniki II Rok

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
alter95
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2015, o 22:01

Podręczniki II Rok

Post autor: alter95 »

Hej
Chciałbym się zapytać czy moglibyście mi napisać, które podręczniki na II rok studiów polecacie.
Niby jest to napisane na stronach katedr ale z doświadczenia wiem, że nie zawsze są to propozycje trafione i studenci polecają sobie inne pozycje.
mesosalpinx
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2014, o 12:38

Re: Podręczniki II Rok

Post autor: mesosalpinx »

Z mikrobiologii i immuno wiedza opiera się głównie na slajdach z seminariów niektórzy jeszcze czytali Ptaka, ale bez niego też bez problemu można sobie poradzić
z biofizyki uczyliśmy się ze starych testów, ale większość pytań na egzaminie była nowa także z biofizyką nie pomogę, ale mogę powiedzieć, że raczej nie Jaroszyk
jeśli chodzi o patofizjologię to Thor
a patologia to stasie, ale dużo osób uczyło się z Robbinsa (chociaż Stachura jest teoretycznie obowiązującym podręcznikiem, ale jest 2x taki jak Robbins, a w sumie treść jest praktycznie ta sama) i testy stare!
pozostałe przedmioty (higiena itp) to slajdy z wykładów/seminariów
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości