Podstawa a rozszerzenie - różnice

Pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, rozwiązywanie zadań maturalnych oraz wykaz arkuszy maturalnych z fizyki
wexors

Re: Podstawa a rozszerzenie - różnice

Post autor: wexors »

cholera a ja jestem w technikum i bym te diody i inne oszołomstwa rozwalil bez problemu a na podstawowje tego nie ma za to jest masa innych rzeczy których nie miałem
v-max89

Re: Podstawa a rozszerzenie - różnice

Post autor: v-max89 »

no to jak w końcu podstawe na 140 punktów moga przeliczyc jak sie na 100 % napisze
ja

Re: Podstawa a rozszerzenie - różnice

Post autor: ja »

no i oczywiście na rozszerzonym ruch obrotowy bryły sztywnej, ahh te tranzystory jak ja nie nawidze elektordynamiki:( moze jakich fanatyk chce mi z tym pomoc:P
bedroom-bar
Posty: 97
Rejestracja: 11 lip 2007, o 09:04

Re: Podstawa a rozszerzenie - różnice

Post autor: bedroom-bar »

Ja nie wiem czemu ale zadania z działu elektrostatyka i prądu stałego to mi idą tak masakrycznie, że az się zaczęłam bać.
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Podstawa a rozszerzenie - różnice

Post autor: lung »

Polecam tą stronę, jest tu opisana teoria do każdego działu, ja już sobie kilka tematów nawet wydrukowałem Wydaje mi sie, ze jest to niezle wytlumaczone bo na poziomie liceum, a nie jak wiekszosc starych ksiazek (z ktorych sie wczesniej uczylem /) - na poziomie studiów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości