POKÓJ LUBLIN

Loa_Loa

POKÓJ LUBLIN

Post autor: Loa_Loa » 29 sie 2015, o 18:12

Witam :) Wybieram się do Lublina na UM na studia i szukam pokoju jedno lub 2-osobowego (fajnie by było znaleźć z jednego kierunku :D).
1. Czy jest tu jakaś osoba z farmacji/analityki, która nie idzie na akademik a na mieszkanie i szuka współlokatora?
2. No jeśli nie ma to trudno. To może najlepiej jakaś spokojna osoba nie lubiąca hałasu :D Ja jestem taką osobą, myślę, że nie będę sprawiała wielu problemów :)
3.Zapewne wiele z was tutaj studiuje/studiowalo/bedzie studiować w tym mieście. Kiedy wprowadzacie się do mieszkań? Zaraz przed paździerzem czy dużo wcześniej?
Szukam po forum i znaleźć nie mogę :(

Dodam, że pierwszy raz w życiu się gdziekolwiek przeprowadzam i jest to dla mnie wyzwanie. Ponadto, jestem jedyną osobą z okolicy, która idzie na UMLUB a nie idzie na akademik ;p

kasia1896

Re: POKÓJ LUBLIN

Post autor: kasia1896 » 30 sie 2015, o 20:40

Ja będę szukała mieszkania i współlokatora, ale to jeśli się dostanę na farmację we wrześniu☺

[ Post via Android ] Obrazek

Loa_Loa

Post autor: Loa_Loa » 2 wrz 2015, o 10:29

Jestem w tej samej sytuacji właśnie. Jak się dostanę na farmę albo analitykę :P A lepiej wcześniej poszukać bo nigdy nie wiadomo, co i jak :P

Poprad

Post autor: Poprad » 12 paź 2015, o 10:26

Witam! Gdyby ktoś poszukiwał pokoju, mieszkania, czy stancji, polecam szukać tu

ODPOWIEDZ