Pokój w akademiku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: Pokój w akademiku

Post autor: balneum »

słuchajcie, mieszkałam na proko 1,5 roku i za żadne skarby świata nie chce tam wrócić. Piździ, bo okna nieszczelne, pokoje strasznie ciasne, akademiki usytuowane 10 minut (szybkim krokiem) od przystanków, dojazd do centrum długi 30-35 minut, ludzie w akademikach bardzo specyficzni. Nie polecam.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Pokój w akademiku

Post autor: mis koala »

balneum pisze:słuchajcie, mieszkałam na proko 1,5 roku i za żadne skarby świata nie chce tam wrócić. Piździ, bo okna nieszczelne, pokoje strasznie ciasne, akademiki usytuowane 10 minut (szybkim krokiem) od przystanków, dojazd do centrum długi 30-35 minut, ludzie w akademikach bardzo specyficzni. Nie polecam.
Trochę w tym racji jest moi znajomi jak było ciepło a nie mieli lodówki to mieli problem bo się wszysko psuło. I warunki wiadomo różne ludzie mają wymagania, ale moim zdaniem też chyba jeden z najgorszych akademików jakie widziałam Ponoc dużym plusem tego akademika jest to, że jednak jest względna cisza, bo większosc ludzi sporo się uczy, a na takim agh=u przykładowo to gdzie nie spojrzysz o którejkolwiek godzinie tam impreza.
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Pokój w akademiku

Post autor: paaula »

a nie ma gdzieś jakiegoś zdjęcia jak pokoje wyglądają?
Awatar użytkownika
Keshetasa
Posty: 23
Rejestracja: 28 cze 2013, o 16:30

Re: Pokój w akademiku

Post autor: Keshetasa »

Przyłączam się do prośby o zdjęcia pokoi na Prokocimiu, bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę nigdzie.
Awatar użytkownika
PawelPS
Posty: 123
Rejestracja: 3 lis 2011, o 12:56

Re: Pokój w akademiku

Post autor: PawelPS »

Ooo, przydałoby się takie zdjęcie
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Pokój w akademiku

Post autor: mis koala »

paaula pisze:a nie ma gdzieś jakiegoś zdjęcia jak pokoje wyglądają?
Niestety chyba nikt z mieszkańców owego akademika nie wpadł na genialny pomysł robienia sobie słit foci w tym apartamencie
Lemkove
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwie 2013, o 21:29

Re: Pokój w akademiku

Post autor: Lemkove »

A orientuje się ktos może czy trudno jest dostać akademik? I kiedy będzie wiadomo, kto dostał, a kto nie? Bo w sumie chciałabym uniknąć wynajmowania czegoś, ale boję się, że jeśli będę długo czekać i jednak nic z tego nie wyjdzie, to ciężko mi będzie jakiś tani pokój ogarnąć
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: Pokój w akademiku

Post autor: balneum »

całkiem łatwo dostać wyniki są bardzo póxno bo gdzieś w połowie września, bo najpierw dostają akademik osoby, które już w nim mieszkały a Ci, którzy pierwszy raz składają to dostają miejsca z puli, która została nie zajęta.
________

Re: Pokój w akademiku

Post autor: ________ »

Mam takie pytanie, bo gdybym chciała mieszkać w pokoju z konkretną dziewczyną w akademiku - to muszę gdzieś w podaniu o akademik to uwzględnić (i ta osoba, że chce ze mna mieszkać)? Jak zrobić, żeby mieszkać z dana osoba, a nie kimś obcym?

Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: Pokój w akademiku

Post autor: balneum »

jak przyjedziecie do akademikow po miejsca to tam wszystko załatwicie
________

Re: Pokój w akademiku

Post autor: ________ »

balneum czyli tego dnia kiedy bedzie kwaterowanie (koniec wrzesnia) mamy to zalatwiac?

Awatar użytkownika
farfocl
Posty: 62
Rejestracja: 6 wrz 2012, o 17:47

Re: Pokój w akademiku

Post autor: farfocl »

Może mi ktoś powiedzieć, jak jest z akademikiem Racławicka? Ciężko jest dostać miejsce?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Pokój w akademiku

Post autor: randomlogin »

Praktycznie, bez wnikania w szczegoly - na 1 roku zapomnij. Potem tez raczej zapomnij, albo badz naprawde aktywny wszedzie gdzie sie da, tego zreszta dowiesz sie juz w trakcie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości