Pokój w dobrej lokalizacji Kościuszki/6 Sierpnia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
VillemoLind
Posty: 11
Rejestracja: 13 paź 2010, o 18:37

Pokój w dobrej lokalizacji Kościuszki/6 Sierpnia

Post autor: VillemoLind »

Hej, wyprowadzam się i szukam kogoś na swoje miejsce Polecam 1. i 2. rokowi stomy lub lekarskiego ze względu na lokalizację

Do wynajęcia od 1 lipca duży pokój nieprzechodni w mieszkaniu 3-pokojowym na ul. 6 Sierpnia 7 w kamienicy (przy skrzyżowaniu z al. Kościuszki, tuż przy Woonerfie), po drugiej stronie ulicy bankomat PKO BP

W pokoju:
Rozkładana kanapa do spania, 2 fotele, stoliczek z 2 krzesłami, duży regał z szafkami i szufladami. 2 duże okna od ulicy 6 Sierpnia naprzeciwko banku PKO BP.

W mieszkaniu:

Kuchnia - kuchenka, lodówka
Łazienka - wanna z prysznicem, pralka (kupiłam ją razem z resztą współlokatorów, mój “udział” w niej wynosi 120 zł)
WC - osobne
Ogrzewanie - piecyk gazowy (woda w kuchni na bojler elektryczny)
Pomieszczenie gospodarcze (kilka metrów kw. z szafą)
Internet - możliwość podłączenia TOYA (2 współlokatorki są chętne dzielić się kosztami)

Dojazd:

Piotrkowska - 260m (przez Woonerf) - ok. 2-3 minuty
Tesco Gdańska - 400m - ok. 4-5 minut
Przystanki: Zielona/Kościuszki (9, 9A, 12), Gdańska/Zielona (9, 9A, 12, 15), Kościuszki/Zielona (1, 2, 3, 6, 11, 16, 16A, 99A), Kościuszki/6 Sierpnia (N1, N2, N3, N4, N5, N6, N7 - wszystkie)

Opłaty: czynsz dla właścicielki 400zł, oplaty ok. 230-250zł przy jednej osobie w pokoju (książeczka z rachunkami do wglądu w mieszkaniu)

Kontakt: 730-878-404 lub mail: km.[at][usunto]gmail.com
syzygium
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2015, o 15:10

Re: Pokój w dobrej lokalizacji Kościuszki/6 Sierpnia

Post autor: syzygium »

Cześć jestem studentką UMedu, studiuję farmację i poszukuje jednoosobowego pokoju, lub wynajmę z kimś mieszkanie w dogodnej lokalizacji,proszę o kontakt na adres e-mail: [at].pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości