Położnictwo - warto? Progi punktowe

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
ja1993
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2012, o 13:05

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: ja1993 »

zapewne Pana żadnego nie będzie:P
MidasQueen
Posty: 30
Rejestracja: 7 mar 2012, o 22:35

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: MidasQueen »

Może się trafi jakiś rodzynek Dziewczyny, wiecie od kiedy można składać dokumenty?
ja1993
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2012, o 13:05

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: ja1993 »

dokumenty? te co były podane na internecie czyli podanie zdjęcia itp?
chyba środa czwartek piatek.
frankusienka
Posty: 26
Rejestracja: 8 maja 2012, o 19:46

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: frankusienka »

składanie papierów jest od 18 do 20 lipca
frankusienka
Posty: 26
Rejestracja: 8 maja 2012, o 19:46

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: frankusienka »

a poza tym jest założona grupa na facebook położnictwa naszego roku?
MidasQueen
Posty: 30
Rejestracja: 7 mar 2012, o 22:35

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: MidasQueen »

Dzięki Akurat chciałam dzisiaj założyć grupę zamkniętą na facebooku (żeby nam tam nikt inny nie czytał), ale wymyślili sobie głupi warunek, że trzeba do takowej grupy zaprosić znajomych, bo inaczej nie powstanie - a Was w znajomych nie mam. Jeśli chcecie, mogę Wam na PW wysłać link do mojego profilu i wtedy na fejsie też stworzymy swoją małą położniczą społeczność
magdao93
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2012, o 20:21

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: magdao93 »

Hej ja też dostałam się na położnictwo do Katowic.
ja1993
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2012, o 13:05

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: ja1993 »

to dostane to dzisiaj jakies zaproszenie na fb bo wyslalam linka mojego facebooka?:P
frankusienka
Posty: 26
Rejestracja: 8 maja 2012, o 19:46

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: frankusienka »

wlasnie ja tez chcialam to zrobic i mialam ten sam problem, wiec czekam na linka
magdao93
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2012, o 20:21

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: magdao93 »

Może najlepiej niech jedna osoba zrobi tą zamkniętą grupę i niech reszta pośle jej linki i ona niech nas zaprosi.
MidasQueen
Posty: 30
Rejestracja: 7 mar 2012, o 22:35

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: MidasQueen »

Mi to jest w sumie obojętne. Uważam tylko, że lepiej zdecydować się na jedną (a drugą usunąć), żeby w przyszłości nie było niepotrzebnego zamieszania. A czy to będzie grupa stworzona przeze mnie czy Czekoladę - żadna różnica. Byleby zebrało się nas jak najwięcej.
czekolladaa
Posty: 14
Rejestracja: 21 cze 2012, o 13:27

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: czekolladaa »

ok nie wiedziałam czy w końcu ona stworzy grupę już się przepisałam
MidasQueen
Posty: 30
Rejestracja: 7 mar 2012, o 22:35

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: MidasQueen »

Mam prośbę do dziewczyn, które już składały papiery - czy mogłybyście zweryfikować tą listę potrzebnych dokumentów?

1) wydrukowane (z konta rejestracyjnego) i własnoręcznie podpisane podanie o przyjęcie na I rok studiów
2) dowód uiszczenia na konto Uczelni opłaty rekrutacyjnej z podaniem imienia i nazwiska kandydata, wydziału i kierunku, na który kandydat zdaje oraz dopiskiem „opłata rekrutacyjna”
3) kserokopię dowodu osobistego
4) orzeczenie lekarskie wydanym przez lekarza medycyny stwierdzającym brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na wybranym kierunku studiów
5) świadectwo maturalne (wyłącznie oryginał)
6) 2 zdjęcia kolorowe bez nakrycia głowy (podpisane na odwrocie imieniem i nazwiskiem oraz numerem pesel)
7) dowód wpłaty za indeks i legitymację studencką w wysokości: 21 zł

Lista jest co prawda zaczerpnięta z Trybu i zasad rekrutacji WOZ ŚUM w Katowicach na rok akademicki 2012/2013", ale gdzieś na stronie ŚUM czytałam, że trzeba dowieźć 3 zdjęcia, a niektóre uczelnie wymagają też zdjęcie w wersji elektronicznej (tj. na płytce CD). Miałam zawieźć papiery dzisiaj, ale wyszły okoliczności niezależne ode mnie (opóźnienie pociągu o 2 godz.) i nie chciałabym, żeby jutro się okazało, że czegoś brakuje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość