Położnictwo - warto? Progi punktowe

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
ja1993
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2012, o 13:05

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: ja1993 »

weź sobie dowód osobisty)
a zdjęc potrezba tylko dwa bez nakrycia głowy
MidasQueen
Posty: 30
Rejestracja: 7 mar 2012, o 22:35

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: MidasQueen »

Dziękuję bardzo
frankusienka
Posty: 26
Rejestracja: 8 maja 2012, o 19:46

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: frankusienka »

wiecie jak to jest z akademikiem?
składając dziś podanie zapytałam tylko czy zostałam przyjęta - pani powiedziała, że tak. Spieszyłam się i teraz nie wiem nic. dlatego też mam nadzieję, że mi odpowiedzieć czy mam się gdzieś zapisać na jakiś pokój czy co? bo nie wiem kompletnie. i kiedy można się zakwaterować?
frankusienka
Posty: 26
Rejestracja: 8 maja 2012, o 19:46

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: frankusienka »

wniosek złożyłam i zastanawiam się czy to wszystko w zakresie formalności? idziesz też do akademika?

a tak swoją drogą już dołączyłam
MidasQueen
Posty: 30
Rejestracja: 7 mar 2012, o 22:35

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: MidasQueen »

Najlepiej stwórz wątek z takim pytaniem. Ja wiem tyle co mój chłopak załatwiał w tamtym roku na Politechnice Śląskiej, ale każda uczelnia to inna parafia. Tu na forum na pewno są jacyś mieszkańcy akademików ŚUMu i z pewnością będą się lepiej orientować w temacie niż ja.

Wiem wiem Po prostu pomyślałam, że lepiej wrzucić tu link do grupy. Tak jest ogólnodostępny dla wszystkich studentek (tudzież studentów ) położnictwa.
ja1993
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2012, o 13:05

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: ja1993 »

co do akademika to podobno studenci pierwszego roku dostają zawsze pokoje 3-osobowe z losowo wybranymi osobami, czyli nie możemy się wspólnie dobrac
magdao93
Posty: 29
Rejestracja: 10 cze 2012, o 20:21

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: magdao93 »

Jak poszłam z wnioskiem o akademik to się babki zapytałam czy mogę sobie potem wybrać z kim chce być w pokoju to ona mi odpowiedziała, że nie można sobie wybrać i że będą 3 osoby w pokoju.
juzkotynina
Posty: 13
Rejestracja: 25 lis 2011, o 19:42

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: juzkotynina »

Witam wszystkie studentki położnictwa
Będę zdawała maturę w przyszłym roku, ponieważ jestem od was młodsza i zaczynam się stresować.Wszystkie będziecie studiować na SUM? A może powiecie mi jak jest w Krakowie, jeśli wiecie bo czytając warunki przyjęcia na UJ że liczy się zarówno biologia jak i polski? Czytając wasze wypowiedzi nic nie było o polskim, jak więc jest, liczy się wynik?
Wszystkie zdawałyście rozszerzoną biologię?
Przy okazji skoro się dostałyście to może powiecie mi jaki był próg zarówno na Slasku jak i w Krakowie?
Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
Exist
Posty: 364
Rejestracja: 12 sie 2011, o 16:16

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: Exist »

Hej, ja powiem Ci jak było na UJ

Liczy się albo biologia, albo polski, ale najbardziej opłaca się dawać biologię rozszerzoną

Próg (drugi i ostatni chyba) oscylował w granicygt50 punktów czyligt50 procent z biologii rozszerzonej

Opłaca się zdawać biol rozsz. bo wtedy jej wynik jest wynikiem na listę rankingową.
Jeśli ktoś zdaje biologię podstawową, to jej wynik dzielony jest na pół. Więc 100 procent z biologii podst. daje zaledwie 50 punktów na listę, a to może być za mało.
juzkotynina
Posty: 13
Rejestracja: 25 lis 2011, o 19:42

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: juzkotynina »

Dzięki wielkie, a Ty studiujesz położnictwo?
Exist
Posty: 364
Rejestracja: 12 sie 2011, o 16:16

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: Exist »

Dopiero zacznę w październiku
juzkotynina
Posty: 13
Rejestracja: 25 lis 2011, o 19:42

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: juzkotynina »

Na SUM czy na UJ?
Nie wiesz jaki może był próg na SUM w tym roku?
Exist
Posty: 364
Rejestracja: 12 sie 2011, o 16:16

Re: Położnictwo - warto? Progi punktowe

Post autor: Exist »

Ja zacznę na uj:) niestety nie znam progu na sum

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości