Pomoc

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Pomoc

Post autor: ulala »

Dajcie spokój. To forum ma trochę inne przeznaczenie niż Bravo i problemy, obojętnie jak absurdalne powinny być traktowane poważnie. A wasze haha hihi tylko irytują.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Pomoc

Post autor: Stalowy »

Jeszcze nigdy nie widziałem, by jakiś podobny temat nie był potraktowany poważnie. Po to zadaje się pytanie, by uzyskać odpowiedź - takowa padła, amen.

Jeżeli rzeczowe odpowiedzi nie wystarczają, to wg mnie ostra ironia jest jak najbardziej wskazana, kropka.
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Tau pisze:Stalowy.no co ty i tak nasze forum to spora konkurencja dla BRAVO! Jak zrobisz grupę wsparcia z telefonem to już będziemy wymiatać.

Co do zapłodnienia. no cóż nie możemy pisać, że na 100% panowie i panie dajmy ten jeden mikrocień szansy na rzeczy które nawet studentom po zaliczeniu egzaminu z fizjologii się nie śniły (mały plemnik RAMBO z pre-ejakulatu przeciska się przez warstwę ubrań po czym wytrzymuje sam jeden na dłoni bez subst. odżywczych by potem pokonać całą drogę rodną z wyminięciem wręcz zabójczego pH - jest bez ochrony )
I właśnie poprzez takie wypowiedzi jest mętlik w głowie. Powinna być jasna odpowiedz z uzasadnieniem bez takiego wysmiewania.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Pomoc

Post autor: Stalowy »

Powiedz mi proszę, co było niejasnego w wyjaśnieniach zawartych w pierwszych postach?.

Nie wydaje mi się, by ktokolwiek z nas miał ochotę żartować, gdyby to była poważna sprawa, kolego.
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Więc wszyscy jesteście pewni ze nie zajdzie od takiej sytuacji w ciążę, na 100%?
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Pomoc

Post autor: ulala »

tak. wszyscy jak jeden mąż. śpij spokojnie
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Wielkie dzięki !
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Mam ostatnie pytanie. Czy mozliwe, zeby podczas np kapieli w jakis sposob plemniki splynely w okolice pochwy i byłaby to sytuacja niebezpieczna?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Pomoc

Post autor: Stalowy »

Wspólnej kąpieli? Nie sądzę, to raczej niewykonalne (co na to reszta lepszych-niż-Bravo-Ekspertów?gt)

Jest na sali Lew Starowicz? (wybacz, nie mogłem się powstrzymać )
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Bardziej mialem na mysli sytuacje, ze znajduja sie plemniki na ciele dziewczyny i podczas prysznica splynely w okolice pochwy i tam mogly sie jakos przedostac
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Pomoc

Post autor: Stalowy »

Zdecydowanie nie. Pomijając fakt tego, że są z ciała spłukiwane. To nie łososie płynące na tarło pod prąd wartkiego strumienia

Niejednokrotnie plemniki nie są w stanie bez pomocy samej kobiety (skurczów pochwy wywołanych oksytocyną) same pokonać drogi do macicy, więc szansa jest zerowa
Awatar użytkownika
Tomq
Posty: 738
Rejestracja: 11 maja 2010, o 17:50

Re: Pomoc

Post autor: Tomq »

Poza tym giną w wodzie, mydle, we wszystkim.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Pomoc

Post autor: ulala »

we wszystkim, heh
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości