Pomoc

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Pomoc

Post autor: ulala »

tusiulka pisze:
Pytankoo pisze:14.
Dobrze, że jednak pytasz o tego typu rzeczy.

o tak
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Pomoc

Post autor: tusiulka »

Pytankoo pisze:No wole sie dopytac zeby wiedziec na przyszlosc. Czyli moge spac spokojnie? Dzieki za wszystkie odpowiediz
Tak możesz spać spokojnie Jak bedziesz miał pytania to wracaj do nas, cos zaradzimy Apropo spania- Dobranoc (sesja w toku)
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Hehe to powiedzenia na studiach :)
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Pomoc

Post autor: ulala »

tusiulka pisze:
Pytankoo pisze:No wole sie dopytac zeby wiedziec na przyszlosc. Czyli moge spac spokojnie? Dzieki za wszystkie odpowiediz
Tak możesz spać spokojnie Jak bedziesz miał pytania to wracaj do nas, cos zaradzimy Apropo spania- Dobranoc (sesja w toku)
hihi ja juz mam wolne
powodzenia
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Pomoc

Post autor: tusiulka »

A dzięki Wam, dzieki!
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Kurcze, a gdy myłem sam po tym ręce i dotykałem kranu, plynu itd a pozniej ona to mogly plemniki przejsc na jej rece
Awatar użytkownika
Listera
Posty: 44
Rejestracja: 4 paź 2008, o 15:30

Re: Pomoc

Post autor: Listera »

Nie, nie mogły .
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Pomoc

Post autor: ulala »

Pytankoo, taka moja skromna uwaga -oczywsicie dobrze, że szukasz pomocy, pytasz. ale może lepiej, dla wlasnego spokoju- zanim zacznie się pewne rzeczy robić- poduczyć się pod tym kątem i trochę dorosnąć. sam widzisz, że brak wiedzy sprawia, że masz naprawdę absurdalne pytania i teraz myślisz ciągle i gryziesz sie tym czy ona mogła/czy nie mogła.
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Pomoc

Post autor: tusiulka »

Pytankoo pisze:Kurcze, a gdy myłem sam po tym ręce i dotykałem kranu, plynu itd a pozniej ona to mogly plemniki przejsc na jej rece
Plemniki poza ustrojem, umierają. Poza tym plemnik to nie mrówka, żeby sobie mógł spacerować po kranie, czy tam płynu i przejśc na rękę
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Chyba faktycznie macie racje, za wczesnie Mam ostatnie pytanie. Czy gdyby wycierala sie w tamtych miejscach recznikiem w ktory ja wytarlem rece to byloby jakies zagrozenie ?
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: Pomoc

Post autor: Stalowy »

Dont panic, OMG O_O

Mówisz, że rozumiesz, że dziękujesz, że fajnie wyjaśniamy. A zaraz przeczysz samemu sobie zadając pytanie, na które praktycznie padła już odpowiedź - kolego. Wczytaj się w nasze wypowiedzi, przeanalizuj, wyciągnij wnioski - nie wierzę, że jako 14 latek tego nie potrafisz - a nie mówimy w Suahili.
Pytankoo
Posty: 20
Rejestracja: 7 cze 2010, o 18:43

Re: Pomoc

Post autor: Pytankoo »

Dobra, po prostu chcialem sie ostatni raz upewnić .
Awatar użytkownika
Prins
Posty: 122
Rejestracja: 21 sty 2010, o 16:50

Re: Pomoc

Post autor: Prins »

Nie ma co się śmiać ludziska, czyżbyście nie słyszeli o plemniku który przepłynął przez Atlantyk?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość