Poprawa Anatomii

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mary_Ann
Posty: 11
Rejestracja: 19 maja 2013, o 20:48

Poprawa Anatomii

Post autor: Mary_Ann »

Witajcie!
Po pierwsze: Hańba! Oblałam pierwszy termin z anaty. Po drugie chciałabym się dowiedzieć czy macie jakieś dobre rady jak zaplanować naukę, jak podzielić materiał na calutkie wakacje? Czy zostać przy 1500 czy próbować pytania z anatomii Graya? Bochenek czy kreska i wykłady? Czy to i to.

Będę wdzięczna za odpowiedź i wszelkie rady!
nevergonnabe
Posty: 91
Rejestracja: 13 maja 2012, o 11:33

Re: Poprawa Anatomii

Post autor: nevergonnabe »

Ja jestem na stomie i udało mi się ten egzamin zdać, chociaż był dla mnie truudny i myślałam, że nie zdam. Powtarzałam wszystkie preparaty a okazało się, że większość pytań było z głowy i szyi. Spodziewałam się tego, ale nie że aż tak Powtarzałam tylko z Kreski, ale w ciągu roku uczyłam się też ze Skawin. Z atlasów to Netter, bo ten akurat miałam. Nie wiem jak jest na leku, ale u nas wystarczyła raczej Kreska, ale pytali nieraz o szczegóły, więc trzeba dokładnie ją czytać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości