poprawa matury 2018

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
miozyn
Posty: 60
Rejestracja: 2 sty 2015, o 20:13

Re: poprawa matury 2018

Post autor: miozyn »

Waszym zdaniem da się poprawić maturę w 2 miesiące z 72% do około 76-78%?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2018

Post autor: James Bond »

Jak do matury jest 4 miesiące.
Tak da się
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: poprawa matury 2018

Post autor: _włóczykij »

Niektórzy mają całe dnie do matury, by się uczyć. A są osoby co mają studia, prace, rodzinę i jeszcze wiecej obowiazkow
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2018

Post autor: James Bond »

Ja mam pracę.
Czy Wam też kinetyka sprawia problemy?
Imogenrauhl
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2018, o 13:45

Re: poprawa matury 2018

Post autor: Imogenrauhl »

Witam. Chciałam się dowiedzieć jak wygalda sytacja podczas poprawy wyniku maturalnego z biologii. Dokładnie chodzi mi o to że biologię rozszerzoną pisałam w tamtym roku, jednak chciałam poprawić wynik w tym roku na wyższy. Moje pytanie jest takie czy jeśli osiągane niższy wynik z poprawy niż pierwszego egzaminu to który wynik będzie się liczył, który będzie na świadectwie naturalnym? Drugie pytanie dotyczy samego świadectwa. Dostanę drugie ze wszytkimi wynikami maturalnymi plus te nowe wyniki czy dostanę osobne świadectwo tylko z nowym wynikiem? Jak to jest? Dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: poprawa matury 2018

Post autor: Mårran »

1. Liczy się wyższy wynik.

2. Jeśli poprawisz, dostaniesz mały świstek z wynikiem. Jak nie poprawisz, to nic nie dostaniesz. Świadectwo jest jedno (z numerem do rekrutacji) i dostałeś je rok temu.
Pani Buka
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2018

Post autor: James Bond »

Mamy marzec i robie arkusze z chemii, i z biologii.
I wysokich wyników niestety nie mam, z chemii przebijam 45-50% biologia 40+.
Do matury 1,5 miesiąca.
Nie dopuszcza niepokoju do siebie, w sumie mam świadomość, że nie pójdzie mi w maju więc jestem spokojny. Ale sporo osób z którymi rozmawiam niestety ma problem z biologia i skupia się już na chemii, by przynajmniej tę chemię dobrze napisać, a biologia no cóż
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2018

Post autor: James Bond »

Ale jestem przecież James Bond
Nie ma rzeczy nie możliwych
miozyn
Posty: 60
Rejestracja: 2 sty 2015, o 20:13

Re: poprawa matury 2018

Post autor: miozyn »

Czyli, jeśli poprawiam w tym roku to nie dostaję numeru do sprawdzenia wyniku w internecie i idę do szkoły w której pisałem z nadzieję, że będzie czekało tam na mnie zaświadczenie, jeśli go nie będzie to znaczy, że nie poprawilem? Czy dobrze rozumiem?
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: poprawa matury 2018

Post autor: Mårran »

Co do internetu to nie wiem, pewnie zależy od OKE. Musisz spytać w OKE albo szkole. To, co napisałam, odnosi się do wydawania wyników w szkole.
Pani Buka
April11
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2018, o 14:18

Re: poprawa matury 2018

Post autor: April11 »

Cześć Chciałam się zapytać jak wam idzie nauka? Ja poprawiam tylko chemię z 68%, mam nadzieję, że uda się podciągnąć na co najmniej 80%, ale im bliżej matury tym bardziej czuję, że nic nie umiem. Arkusze z CKE idą mi tak, jak bym chciała, ale wszystkie inne, które do tej pory zrobiłam trochę mnie podłamują. Myślicie że jest czym się martwić? Czy sugerować się najbardziej arkuszami CKE? I co jeszcze warto zrobić te 3 tygodnie przed maturą?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2018

Post autor: James Bond »

Tylko arkusze rób, to wszystko. Ja zadowalających wyników nie mam z arkuszy. Piszę chemię, na biologię nie idę, bo biologia w ogóle mi nie wchodzi. Więc odpuściłem. Żałuję, że fizyki nie wziąłem, lepiej by mi szła niż bio.
Ale życie jest piękne
miozyn
Posty: 60
Rejestracja: 2 sty 2015, o 20:13

Re: poprawa matury 2018

Post autor: miozyn »

Próbna matura z nowej ery 46% , matura maj 2k17 92%. Nie przejmuj się
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości