poprawa matury 2019- stara podstawa

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Hahaahahaha ja to mam nie fortunną sytuację że szkołą.
Zadzwoniłem do szkoły by uprzedzić, że chce pisać ostatni raz stara podstawę. I, że przyjdę w maju napisać. Powiedzieli daj sobie spokój z pisaniem, bo nie napiszesz tej matury. Pisałeś 4x, i ani razu nie napisałeś na minimum. Więc radziłbym Ci odpuścić.
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Dlaczego ty sie wdajesz z nimi w dyskusje? Co ich to obchodzi? Mozesz sobie pisac 20 razy i nie powinni nic mowic.
hkctr
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2018, o 08:26

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: hkctr »

Jak Ci będą dogryzać to powiedz im, że chcesz mieć lepsze życie niż oni, warto Ci próbować do skutku, bo dla ich pensji nie musisz robić żadnych studiów. Wystarczy, że nauczysz się obsługiwać jakąś maszynę w jakimś zakładzie i masz tyle co nauczyciel z dużym stażem.
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Ile dziennie poswięcacie czasu na naukę?
Tylko nie piszcie, że uczycie się 16h dziennie, bo to nie jest nauka.
Annabelle_
Posty: 18
Rejestracja: 6 lis 2018, o 09:25

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Annabelle_ »

Tak mniej więcej 4h gdy pracuje a w wolne 6h, czasem więcej.
Annabelle_
Posty: 18
Rejestracja: 6 lis 2018, o 09:25

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Annabelle_ »

Nie wiem jak edytować post, więc pisze następny
Może ktoś zna odpowiedz na moje pytanie. W nowej erze w podręczniku jest napisane, że protony z fotolizy wody są później wykorzystywane do redukcji NADP. W vademecum tego samego wydawnictwa jest napisane, że zostają one we wnętrzu tylakoidu. Które z tych stwierdzeń jest błędne?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Annabelle
A jakie działy do tej pory zrobiłaś z bio?
avis
Posty: 182
Rejestracja: 10 lip 2012, o 22:51

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: avis »

Jak Ci będą dogryzać to powiedz im, że chcesz mieć lepsze życie niż oni, warto Ci próbować do skutku, bo dla ich pensji nie musisz robić żadnych studiów. Wystarczy, że nauczysz się obsługiwać jakąś maszynę w jakimś zakładzie i masz tyle co nauczyciel z dużym stażem.
Sraty pierdaty

Nauczyciel dyplomowany ma ok 3-3,5 k netto. Dodaj sobie do tego udzielanie korepetycji od kilku dych do 100 za h i się okazuje że nauczyciele nie mają wcale tak źle.
Więcej jojczą nad swym losem niz to jest warte.
mst

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: mst »

Ja skończyłem miesiąc temu wszystkie 3 tomy Witowskiego. Aktualnie jestem na 60-tej stronie Fundamentów z Pazdro
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

A biologia? Co przerobiliscie?
Annabelle_
Posty: 18
Rejestracja: 6 lis 2018, o 09:25

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: Annabelle_ »

James Bond pisze:
28 lis 2018, o 11:25
Annabelle
A jakie działy do tej pory zrobiłaś z bio?
Metabolizm cały, skore, układ ruchu i pokarmowy. Trochę słabo, ale wydaje mi się, ze pójdzie szybciej, bo roślinki i zwierzęta mam ogarnięte dosyć dobrze dzięki studiom.
Z chemii dramat, zrobiłam takie najprostsze rzeczy jak budowę atomu, stężenia i na razie dalej robię dalej obliczenia wszystkie. Muszę jeszcze zapłacić za maturę i złożyć wniosek o pisane w innej szkole niż macierzysta. Niech Oke Wrocław będzie dla mnie łaskawe, bo słyszałam ze lubią się nie zgadzać i trochę mnie to martwi
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: James Bond »

Pamiętam marzenia z 2010 roku. Byłem w 1lo Matura miałabyc rozszerzoną bio chem po 90+ matma to samo, chciałem jeszcze fizyke, bo fizyka ciekawy przedmiot.
Miał bym cmuj w Krakowie. Wspaniale tyle czasu do matury zdążę wszystkiego się nauczę. Wspaniale. Takie myśli 2010. Mija 8 lat myśli te same. Nic nie osiągnąłem jestem na zero, po liceum. A myśli te samo. Właśnie pije wódkę i myślę o tym wszystkim szystkim. Smutek na całe życie. Dzisiadh muszę zająć się czymś innym
PM_YOUR_PLANT_PHOTO
Posty: 102
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 20:04

Re: poprawa matury 2019- stara podstawa

Post autor: PM_YOUR_PLANT_PHOTO »

James Bond pisze:
30 lis 2018, o 22:50
Miał bym cmuj w Krakowie. Wspaniale tyle czasu do matury zdążę wszystkiego się nauczę. Wspaniale. Takie myśli 2010. Mija 8 lat myśli te same.
Nie ma co myslec o tym, co bylo, tylko zaczac dzialac. Na nauke nigdy nie jest za pozno. Jestem starszy od Ciebie, ale nie poddalem sie i osiagnalem cel.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości