Poprawa matury na 2 roku farmacji

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
mcdreamy69
Posty: 27
Rejestracja: 15 wrz 2016, o 21:10

Poprawa matury na 2 roku farmacji

Post autor: mcdreamy69 »

Jest tu ktoś komu udało poprawić się maturę na 2 roku farmy?

Mam wiele obaw z tym związanych, nie wiem czy dam radę pogodzić studia z nauką do matury (czy właściwie robieniem arkuszy, robieniem notatek, zaczynaniem od zera)
Awatar użytkownika
Nitrogenium32
Posty: 1875
Rejestracja: 7 lip 2013, o 13:51

Re: Poprawa matury na 2 roku

Post autor: Nitrogenium32 »

Moim zdaniem powinieneś wziąć dziekankę i uczyć się do matury. Na moim roku kilku osobom udało się po II roku farmacji dostać na lekarski/lekarsko-dentystyczny, ale nie mieli wcale najlepszej sytuacji, bo np. moja koleżanka razem ze mną pisała egzamin komisyjny z organicznej a z analitycznej walczyliśmy razem pod koniec sierpnia o dopuszczenie do egzaminu.

Drugi rok to głównie chemia i trochę fizjologii. Nie wiem, jak jest u Ciebie, ale u nas z analitycznej i z organicznej przez cały rok cisną od zawsze i najwięcej problemów przez wszystkie 5 lat studiów jest z tymi dwoma przedmiotami. Znam osobę, która dwa razy powtarzała organiczną.

Możesz próbować uczyć się do matury w międzyczasie, chodząc na zajęcia, ale to już dużo większe ryzyko niż gdybyś robił to na pierwszym roku.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość