Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Jaki rocznik jesteś?
Amani
Posty: 485
Rejestracja: 3 lis 2011, o 19:11

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Amani »

Uważam, że progi będą śmiesznie niskie w przyszłym roku, bo znowu wzrosną limity przyjęć, poza stomą. Matura była łatwiejsza a progi na lek na WLII do Poznania to 168 oficjalny a pewnie po odwołaniach spadnie, oficjalny jest taki sam jak rok temu jak była trudniejsza matura. Obecnie dostanie się nie jest niczym szczególnym.
Lekarsko-dentystyczny Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
saguarowega
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:57

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: saguarowega »

Jestem 94
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

Oto ja, 93
Biologia 75
Chemia 60
Poszalałam. )
Obecnie chodze na korki z chemii i rozwiązuję setki zadań ze zbiorów Pac, Witowskiego, Kosztołowicza itp.
Z biologii uczę się sama, bo błędy które popełniłam były moim nie dopatrzeniem, a nie brakiem wiedzy. Gdzieś ta biologia jest dla mnie intuicyjna. Muszę porobić arkusze i zbiory CKE, wcześniej przeczytam dokładnie podręczniki nowej ery i operonu + vademecum Pyłki. Mam tez jej zbiór do zrobienia.
Jedziemy z tym
1/6 SUM WLK
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

[at], a moge wiedziec, ktory raz piszesz mature, studiujesz cos w miedzy czasie? Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
bedziedobrzeXd
Posty: 216
Rejestracja: 30 lis 2009, o 21:13

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: bedziedobrzeXd »

Chemię rozszerzoną będe pisać drugi raz, a biologię trzeci Jedne studia juz mam (licencjat), a teraz w między czasię robię technika weterynerii - moja druga pasja Zajmuję się też prowadzeniem hoteliku dla gryzoni i zajęczaków podczas wyjazdu ich właścicieli
1/6 SUM WLK
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

1 września
Ktoś z nauką wystartował?
saguarowega
Posty: 43
Rejestracja: 29 maja 2016, o 09:57

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: saguarowega »

Fajnie by byłooooo a tu jeszcze wrzesniowe poprawki na fatalnych studiach xd
RoyalBank
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2017, o 17:41

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: RoyalBank »

Medyk 300, kojarzę twoją sprawę na tym forum. Ja się dostałem w końcu w tym roku (95), ale dostałbym się w 2016 do Olsztyna z ostatniej listy, ale nie złożyłem tam w ogóle podania. Starsze osoby chcący dalej poprawiać muszą się zastanowić nad tym, jak to rozegrać. Polecam z chemii szczególnie arkusze I.Pańczuk-Figury i ten zbiór B.Pac.
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

A czy ktoś z Was starszego rocznika, którzy poprawiają w przyszłym roku maturę, podejmuje się w tym roku studiów na in ej uczelni? Naprzykład na politechnice lub AGH? Są wolne miejsca, i czy ktoś idzie na te studia? ( budownictwo, metalurgia, mechanika budowa maszyn, automatyka i robotyka).
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: _włóczykij »

Starszy rocznik tzn jaki?
Medyk 300

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Medyk 300 »

Naprzyklad My 93-92-91
Justynka2102
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwie 2017, o 10:50

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Justynka2102 »

Ide do 2 lo i mam duzy problem stres ogromny stres ze nei zdaze ze za bardzo sie skupiam na szczegolach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość