Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
tiamobianco
Posty: 22
Rejestracja: 8 lip 2016, o 14:52

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: tiamobianco »

James Bond, ejejej nie ma co teraz rezygnowac, spedziles juz tyle czasu na przygotowanie się do tej matury, skoro przez tyle lat caly czas wracasz do tego forum, to wydaje mi się, ze nie jestes zbyt zadowolony z tego, czym sie zajmujesz w zyciu. jak teraz zrezygnujesz z poprawy, bo jakas drukarka dala Ci znak, to myślę, ze bedziesz tego żałował.
Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Cappy »

Nie no rozumiem, lecz mimo wszystko przynajmniej według mnie lepiej jest się przyłożyć do tego co się już ma
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Mårran »

W Gdańsku zawsze można było wziąć repetę, już to zmienili?
Pani Buka
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: James Bond »

tiamobianco pisze:
6 lut 2018, o 18:33
James Bond, ejejej nie ma co teraz rezygnowac
Deklaracja złożona, opłata zrobiona
tiamobianco
Posty: 22
Rejestracja: 8 lip 2016, o 14:52

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: tiamobianco »

No i super
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: fenytoina »

No i ekstra.
Teraz tylko wykorzystać dobrze te 3 miesiące
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: James Bond »

Dzwonił do mnie dziś dyrektor z szkoły, i mówi że maturę mam pisać całą czyli polski matematykę język. Szkole skończyłem 2012 więc mija 6 lat więc matura jakąś tam ważność traci. I muszę od nowa pisać całą jeśli chce pisać dodatkowe.
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: fenytoina »

Wtf, mi nic takiego nie mówili. A pisałeś w 2012 biol i chem rozszerzone?
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: James Bond »

Zadzwonił ponownie i stwierdził, że zaszła pomyłka i normalnie pisze dodatkowe.
Nie jestem załamany, ale widzę jak bardzo komuś czyli złej mocy zależy bym tego nie pisał.
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: fenytoina »

To tym bardziej pokaż, że można postawić na swoim.
Serio, ja też wierze w jakąś tam siłę wyższą, ale nigdy nie uzależniam od niej swoich planów. Nigdy i już.
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: aduszka »

James Bond pisze:
7 lut 2018, o 11:05
Zadzwonił ponownie i stwierdził, że zaszła pomyłka i normalnie pisze dodatkowe.
Nie jestem załamany, ale widzę jak bardzo komuś czyli złej mocy zależy bym tego nie pisał.
James Bond, dyrektor Twojej szkoły jest chyba po prostu nieogarnięty i niedoinformowany! Ja też pisałam maturę po raz pierwszy w 2012 i czytałam sporo o tym, kiedy trzeba pisać wszystko od początku. Z taką sytuacją musiałbyś się zmierzyć, gdybyś przez te 5 lat nie zdał którejś z matur podstawowych i wtedy anulowaliby Ci wszystkie do tej pory osiągnięte wyniki. Jeśli podstawy masz zdane to nie masz się o co martwić i możesz poprawiać cokolwiek ile razy chcesz NAWET DO KOŃCA ŻYCIA
kinga1505
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2015, o 10:45

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: kinga1505 »

Cappy pisze:
6 lut 2018, o 19:51
Nie no rozumiem, lecz mimo wszystko przynajmniej według mnie lepiej jest się przyłożyć do tego co się już ma
Wiesz, ja to traktuję na zasadzie luźnego podejścia, nic mi nie szkodzi spróbować napisać. Jeżeli się nie uda to trudno, nie będzie tragedii. Nic nie tracę próbując. Przed maturą spróbuję na szybko powtórzyć materiał, ale bez jakiejs szczególnej presji. Tym bardziej że odpadnie mi do nauki cały człowiek, tkanki zwierzęce, komórka, genetyka, parazyty, z chemii też materiał częściowo powtórzyłam ucząc się na biochemię, więc zostaną tylko głównie roślinki, zwierzęta. i po pół roku na studiach potrzebuję dużo mniej czasu na przyswojenie materiału. W zeszłym roku parę pkt zarówno z biol jak i chemii straciłam na banalnych rzeczach przez nieuwagę, a to by wyszło dość sporo % więcej, więc też warto spróbować dla satysfakcji.
Awatar użytkownika
Vanilla_Sky95
Posty: 242
Rejestracja: 10 paź 2017, o 12:14

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Vanilla_Sky95 »

To prawda, że ministerstwo w tym roku powiększa liczbę miejsc?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość