Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: aduszka »

jeszcze tylko 5 tygodni XD
Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Cappy »

Mnie za to ciekawi skąd taki kult Witowskiego wśród maturzystów. Żeby te jego zbiory były chociaż dobre
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: aduszka »

ja uważam, że z chemii są całkiem okej, żeby dobrze wyćwiczyć niektóre zadania, które jednak często się gdzieś powtarzają, ale z biologii to kompletnie bez sensu

btw. czy jest tu ktoś z tych już doświadczonych, którzy spodziewali sie gorszego wyniku, a w maju zostali mile zaskoczenie? XD
Cappy
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2014, o 18:51

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Cappy »

Ja zawsze uważałem, że wolę umieć i rozumieć chemię niż tylko umieć rozwiązywać zadania
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: fenytoina »

Gdzie skladacie papiery? Zarejestrowaliscie sie juz gdzies na rekrutacje? Wiem ze SUM juz otworzyl, nie wiem jak reszta.
poointhejar
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2018, o 23:28

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: poointhejar »

Ja nigdzie nie skladam bo wiem, ze napisalam za slabo chyba, ze zdarzy sie cud to zloze jak dostane wyniki
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: aduszka »

ja tak samo, narazie się zalogowałam, jak przyjdą wyniki i okaże się czy jest w ogóle z czym startować to wtedy złożę na śum/zg/pum/opole/bydgosz
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: fenytoina »

brzmi jak plan. Byłoby fajnie się spotkać na ślunsku! my, stare dpy dziewięć trzy. Oj niskie pesele, niskie!
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: aduszka »

No ja po tych wszystkich info na temat tego jak złe poszła matura z biologii nastawiam się chyba bardziej na mature 2019 niż na jakakolwiek uczelnie
Chemiajestsuper
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 07:17

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Chemiajestsuper »

Dziewczyny a nie podlamujecie się trochę z każda poprawa? Ja jestem 96 i podeszłam do poprawy pierwszy raz po spędzeniu roku na nauce, stres wziął górę zrobiłam błędy na zasadzie napisz produkt, pisałam cała relacje, napisz jony pisałam metale itp. Szlam na ta mature z nastawieniem jak nie teraz to kiedy, lata lecą studia długie, wszyscy liczyli rodzice dziadkowie. Jeszcze mnie skwitowali ze powinnam odpuścić, bo skoro teraz nie poprawiłam to już nigdy nie poprawie i skupić się na bierzących studiach by dobrze je skończyć i coś po tym mieć. Tkwie na studiach na które poszłam od razy po maturze bo rodzice kazali, a osobiście nieznosze i walnelabym je z dnia na dzien jakbym miała jakiś plan b. Nie wkur* Was za przeproszeniem, ze poświęcacie czas wolny, przyjemności a za przeproszeniem gowno z tego wychodzi ? Nie wiem jak spokornieć, pewnie przez całe swe studia będę bawić się z matura i zaliczać wszystko po łebkach by poświecić najwiecej czasu na mature i w końcu ja zdać tak jak chce. Ech czy tez was meczy taki ból dupy czy podchodzicie do tego z większym dystansem ?
Chemiajestsuper
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 07:17

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Chemiajestsuper »

Ja to się czasem zastanawiam czy lepsza opacja nie byłoby pójście do pracy za granica na okres 4 lat i pójście na płatne studia po czasie niż tkwienie na czymś czego nie lubi
aduszka
Posty: 152
Rejestracja: 14 lut 2013, o 11:19

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: aduszka »

A co studiujesz?
Chemiajestsuper
Posty: 49
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 07:17

Re: Poprawa matury w 2018-stara podstawa

Post autor: Chemiajestsuper »

Analityke medyczna na UMP Znaczy jeśli ktoś widzi siebie w labolatorium to czemu nie, nic nie mam do zarzucenia jeśli chodzi o uczelnie, prowadzących i tok studiów. Osobiście żałuje ze po roku nie zmieniłam na farmę, rodzice mi odradzali bo niby przepychany rynek, kuzynka jest farmaceutka i pracuje w 3 aptekach by wyciągnąć etat. Poszłam na analityke z mysla poprawy matury, jak większośc No a się nie udało, życie .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości