Poprawianie matury

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: Poprawianie matury

Post autor: dynamitka »

Nikki pisze: Co do przenoszenia, to słyszałam o rekrutacji na zasadzie jak w roku kiedy maturę pisałaś, tylko próg z roku w którym się starasz, ale pewna nie jestem tego, mówiła mi to osoba, która planowała podobne przeniesienie, ale nie w Krk i nie wiem skąd ma takie inf.
Hm no tak tylko że ja w tym roku fizyki nie zdawałam:/ więc nie ma szans dostać się z dwoma przedmiotami jak próg będzie na trzy, wszystko jedno czy to fiz czy mat eh pewnie będę musiała najwyżej zadzwonić tam, ale to już poczekam czy zdam sesje zimową w ogóle

a co do poprawiania matury w innej szkole.z tego, co ja słyszałam to trzeba poprawiać tam, gdzie się pisało pierwszą, ale czy są od tego jakieś odstępstwa to nie wiem
Nikki

Re: Poprawianie matury

Post autor: Nikki »

dynamitka pisze:ale rozumiem, że deklaracja najpóźniej można do lutego jeśli się poprawia tak? czyli we wrześniu nie muszę nic zanosić do szkoły(bo ja jestem jeszcze trochę nie zdecydowana )
Ja mam odwrotne pyt. Jeśli zaniosę deklarację we wrześniu to muszę to jeszcze raz potwierdzać w lutym jak na normalnej maturze czy składam tylko raz jeden papier i z głowy? Bo słyszałam tak i tak i już sama nie wiem.
dynamitka pisze:eh pewnie będę musiała najwyżej zadzwonić tam
będzie najlepiej podejrzewam
a czy moge zdawac nie w swojej szkole? zdawalam w 2006, teraz chce poprawic jak sie na to zapatrujecie zapewne tylko kiedy jestem zameldowana w innym miescie
no cóż ja słyszałam podobnie jak dynamitka, ale teraz czytam, że jest inaczej.
Trix
Posty: 95
Rejestracja: 27 maja 2009, o 07:35

Re: Poprawianie matury

Post autor: Trix »

Nikki pisze:Ja mam odwrotne pyt. Jeśli zaniosę deklarację we wrześniu to muszę to jeszcze raz potwierdzać w lutym jak na normalnej maturze czy składam tylko raz jeden papier i z głowy? Bo słyszałam tak i tak i już sama nie wiem.
na stronie cke jest napisane ,że poprawiający maturę nie muszą składać wstępnej deklaracji czyli tej we wrześniu, a jak składają tą we wrześniu to bez żadnyych zmian wstępna staje się ostateczną, więc możesz składać raz
majsterka
Posty: 3
Rejestracja: 30 sie 2009, o 12:30

Matura 2010 dla maturzystów z roku 2009

Post autor: majsterka »

Jestem tegoroczną maturzystką. Zdawałam obowiązkową biologię na maturze. W 2010 roku zaś chciałabym:
-poprawić biologię
-zdać chemię rozszerzoną
-zdać fizykę PODSTAWOWĄ.

Wiadomym jest że w 2010 będzie można wybrać poziom przedmiotów dodatkowych (do tej pory dodatkowy trzeba było pisać rozszerzony).

Czy ja, jako maturzystka 2009 również będę mogła zdać sobie fizykę podstawową?
Proszę o pomoc:)
emily19
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2009, o 09:57

Re: Matura 2010 dla maturzystów z roku 2009

Post autor: emily19 »

majsterka pisze:Jestem tegoroczną maturzystką. Zdawałam obowiązkową biologię na maturze. W 2010 roku zaś chciałabym:
-poprawić biologię
-zdać chemię rozszerzoną
-zdać fizykę PODSTAWOWĄ.

Wiadomym jest że w 2010 będzie można wybrać poziom przedmiotów dodatkowych (do tej pory dodatkowy trzeba było pisać rozszerzony).

Czy ja, jako maturzystka 2009 również będę mogła zdać sobie fizykę podstawową?
Proszę o pomoc:)
Jasne, że nie.
Ostatnio zmieniony 20 paź 2009, o 19:30 przez emily19, łącznie zmieniany 1 raz.
Mandarynka
Posty: 357
Rejestracja: 23 cze 2009, o 13:33

Re: Poprawianie matury

Post autor: Mandarynka »

NIE nie można.

Weźcie czytajcie te tematy, bo nie wiem który raz pada to pytanie
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Poprawianie matury

Post autor: butterflyleg »

A to niesprawiedliwe w gruncie rzeczy Chętnie bym sobie zdała fizykę podstawową P
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Matura 2010 dla maturzystów z roku 2009

Post autor: jagodzio »

majsterka pisze:Czy ja, jako maturzystka 2009 również będę mogła zdać sobie fizykę podstawową?
Tak. Naucz się szukać odpowiedzi, a dopiero potem zadawać pytania.
Mandarynka pisze:NIE nie można.
A to co? Zmieniły się zasady? W tym roku można było.
Trix pisze:
Nikki pisze:Jeśli zaniosę deklarację we wrześniu to muszę to jeszcze raz potwierdzać w lutym jak na normalnej maturze czy składam tylko raz jeden papier i z głowy?
na stronie cke jest napisane ,że poprawiający maturę nie muszą składać wstępnej deklaracji czyli tej we wrześniu, a jak składają tą we wrześniu to bez żadnyych zmian wstępna staje się ostateczną, więc możesz składać raz
I tu się mylisz, bo jak złożysz deklarację we wrześniu to podpisujesz tak jak wszyscy wstępne zobowiązanie, a w lutym normalnie musisz jeszcze raz złożyć podpis potwierdzający. Przynajmniej ja w tym roku musiałam Wydaje mi się to oczywiste, bo tyle osób rezygnuje z poprawki Na pewno sporo jest takich co im od września do lutego wyleci to z głowy, że się zapisali na maturę
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Poprawianie matury

Post autor: butterflyleg »

Czyli jak chcę pisać maturę drugi raz w 2010 to muszę złozyć deklarację do września, czy do lutego? I czy jesli złożę we wrześniu, to czy muszę też w lutym? D Nie rozumiem^^
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Poprawianie matury

Post autor: jagodzio »

butterflyleg pisze:Czyli jak chcę pisać maturę drugi raz w 2010 to muszę złozyć deklarację do września, czy do lutego? I czy jesli złożę we wrześniu, to czy muszę też w lutym? D Nie rozumiem^^
Po prostu złóż ją dopiero w lutym i tyle
Awatar użytkownika
butterflyleg
Posty: 291
Rejestracja: 24 sty 2009, o 16:17

Re: Poprawianie matury

Post autor: butterflyleg »

Dzięki jagodzio!
Nikki

Re: Poprawianie matury

Post autor: Nikki »

Byłam dzisiaj w moim lo i powiedziano mi, że MUSZĘ złożyć deklarację do końca września i potwierdzić w lutym. Zdziwiło mnie to ale może to tylko u mnie tak z tym wrześniem, bo piszecie inaczej. (?!)
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: Poprawianie matury

Post autor: jagodzio »

To masz tam niezorientowanych idiotów w administracji/sekretariacie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości