Posadź Dalej

Forum edukacji ekologicznej w Polsce, znajdziesz tu projekty ekologiczne, metody kształcenie dzieci i młodzieży w zakresie ekologii oraz ideę zielonych szkół.
Awatar użytkownika
Michał_Żywiec Zdrój

Posadź Dalej

Post autor: Michał_Żywiec Zdrój » 5 mar 2012, o 14:29

Moi Drodzy,

Witam Was po rocznej przerwie. Rozpoczyna się kolejna edycja kampanii „Po Stronie Natury”, o której w tamtym roku rozmawialiśmy na łamach tego forum.

Dzięki Waszemu wsparciu Żywiec Zdrój posadził w ubiegłym roku milion drzew w Beskidzie Żywieckim. W tym roku chcemy posadzić z Wami kolejny milion.

Czy podczas poprzedniej edycji akcji posadziliście swoje drzewo? A może udało się Wam namówić do tego innych? :)

Akcję możecie poprzeć, sadząc wirtualne drzewo w aplikacji. Wystarczy, że klikniecie w poniższy obrazek:
Obrazek

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój

Awatar użytkownika
karteczka88

Re: Posadź Dalej

Post autor: karteczka88 » 5 mar 2012, o 20:16

ja już sadziłam 100 % :)
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".

Awatar użytkownika
Collo

Post autor: Collo » 5 mar 2012, o 21:13

Fajna akcja ;) Brałem udział 2 czy 3 lata temu i teraz też wezmę :) Mam tylko nadzieję, że naprawdę sadzą te drzewa :P

Awatar użytkownika
Michał_Żywiec Zdrój

Post autor: Michał_Żywiec Zdrój » 6 mar 2012, o 10:22

Cieszę się i dziękuję, że po raz kolejny bierzesz udział w akcji. Właśnie dzięki takim osobom Żywiec Zdrój może kolejny raz posadzić milion drzew, a 3 miliony drzew posadzonych w dotychczasowych akcjach już rosną. :)

Pod tym linkiem znajdziesz krótką relację z finału poprzedniej edycji: http://www.piotrtyrlik.pl/?p=5358" onclick="window.open(this.href);return false;.

Zachęcam do dalszego sadzenia i..."posadzenia dalej". Może także prawdziwego drzewa? :)

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój

Awatar użytkownika
paaula

Post autor: paaula » 10 mar 2012, o 17:01

i ja również zasadziłam wirtualne drzewko :)

Awatar użytkownika
Michał_Żywiec Zdrój

Post autor: Michał_Żywiec Zdrój » 20 mar 2012, o 15:55

paula0809 - A jaki gatunek wybrałaś? Ja przyznam, że sadzę codziennie wszystkie 4 :)

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój

Awatar użytkownika
Stalowy

Post autor: Stalowy » 20 mar 2012, o 20:29

Za poradą -> posadzone wszystkie cztery ;)

Awatar użytkownika
zoo_

Post autor: zoo_ » 21 mar 2012, o 18:55

Michał_Żywiec Zdrój pisze:paula0809 - A jaki gatunek wybrałaś? Ja przyznam, że sadzę codziennie wszystkie 4 :)

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój
A to jest jakiś limit? Codziennie po 4 można? Ja myślałam, ze tylko jedno... :oops:

Misiek

Post autor: Misiek » 22 mar 2012, o 14:58

posadzone :yahoo:

Awatar użytkownika
Bartek_DST

Post autor: Bartek_DST » 22 mar 2012, o 15:17

a ja wolę posadzić samemu :)
Poza tym przyroda jest na tyle silna,że jej człowiek nie zniszczy nawet gdyby chciał
Gdzie nie pójde/pojade widzę drzewa,widze trawy tego się nie zniszczy,tak na prawde natura to potęga :)a za takimi akcjami szczerze mówiąc to ja nie jestem.Bo więcej zysku dla ludzi z tego niż pożytku dla przyrody.

Awatar użytkownika
paaula

Post autor: paaula » 23 mar 2012, o 11:02

Michał_Żywiec Zdrój pisze:paula0809 - A jaki gatunek wybrałaś? Ja przyznam, że sadzę codziennie wszystkie 4 :)
wszystkie posadziłam :)

Awatar użytkownika
Michał_Żywiec Zdrój

Post autor: Michał_Żywiec Zdrój » 23 mar 2012, o 15:09

zoo_ - Nie ma żadnego limitu, możesz codziennie sadzić kilka swoich drzew :)
Bartek-DST – Muszę przyznać, że bardzo zaciekawiła mnie Twoja wypowiedź. Pochwalam sadzenie drzew samemu, zresztą jest to jedną z tegorocznych idei akcji „Po Stronie Natury”. Zależy nam, aby idea sadzenia drzew wpisała się w życie jak największej ilości osób i aby urzeczywistniali ją w swoim środowisku. Nie ma wątpliwości, że sadzenie drzew niesie korzyści dla ludzi – produkcja tlenu a przy tym ograniczanie poziomu CO2 to tylko jedne z nich. Dziwi mnie jednak, dlaczego uważasz, że nie ma w tym korzyści dla przyrody. Lasy wszak są jedną z podstaw całego ekosystemu.

Idąc dalej tym tropem dyskusji – jakie znaczenie dla przyrody ma wg Was sadzenie drzew?

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój

Awatar użytkownika
Bartek_DST

Post autor: Bartek_DST » 23 mar 2012, o 15:37

Michał_Żywiec Zdrój, Jest tu równie duzo szkody,bo podczas takich spotkań duzo smieci się wyrzuca,nie wszyscy zwracają na to uwagę.Są różne czynniki :) nie jestem zwolennikiem takich akcji ale tym bardziej nie jestem przeciwnikiem.

ODPOWIEDZ