mam wielki problem, prosze o pomoc

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: Aniaww »

Zastanów się - gdyby tak się działo to wszystkie kobiety byłyby stale w ciąży - bo wspólny basen, bo plaża, bo ręczniki i deski sedesowe.

Jednak tak się nie dzieje - czy to nie jest oczywiste?

Plemniki szybko umierają w zimnej wodzie, w wodzie w ogóle, na powietrzu.
u3a

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: u3a »

W takim razie mam pytanie- jakie warunki mogą wytrzymać plemniki? tzn. jaki czas po za organizmem (jeśli w ogóle) ? Miałam kiedyś podobny kłopot- mój facet mógł mieć na łapce plemniki -ale po okresie się uspokoiłam. Jednak fajnie by było jakby ta sprawa stała się jasna.
gość01
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2006, o 23:27

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: gość01 »

witam! to znowu Ja.
Już praktycznie uspokoilem się po tym co sie wydażyło, ale wczoraj uslyszalem rozmowe siostry z mamą. Nie dokładnie slyszalem. Mamam cos tam mowilanie jestes pewna"idz jutro do lekarza". Jak to usłyszalem to tak spanikowalem ze nie umialem spac całą noc. Jeszcze jak zapytalem mame co jest mojej siostrze to powiedziala tylko ze babskie sprawy. Pozniej jeszcze moja siostra nie byla pewna czy pojsc do lekarza czy nie. Ale chyba dzisaj poszla.
I tu znowu moje pyatnie. Moze jednak byla jakas szansa aby wtedy doszlo do zaplodnienia?
Kurcze nie wiem co robic, strasznie sie boje.
Jakie są po miesiącu objawy zajścia w ciążę
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: DMchemik »

chłopie, jeśli doszło do zapłodnienia to powinieneś zacząć grać w lotka, najlepiej gdy będzie kumulacja, zgarniesz więcej

Ale tak poważnie to to objawy to spóźniający się okres

PS a może założymy temat o wychowaniu seksualnym w szkole? Jak widać jest potrzebne.

PS2 przestań chłopie się martwić, bo nawet nie wiesz o co w tej rozmowie chodziło, a stwierdzenie żebabskie sprawy to stwierdzenie zbytr ogólne, aby coś sugerować. ponadto jeśli jest w nawet w ciąży, to na pewno nie ty jesteś ojcem, no chyba że produkujesz takie McGyvery
gość01
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2006, o 23:27

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: gość01 »

Dzięki!
Ale i tak strasznie sie boje.
Jeszcze jak slysze rozmowy siostry z mamą o okresie. Udaje mi sie wychwycic tylko urywki rozmow, bylo cos o nieregularnym okresie, tez cos o plastrach antykoncepcyjnych. Ona ma faceta ale on jest od ponad miesiaca za granicą.
Kurde masakra.
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: anik »

Nie ma co panikować, jeśli kobiety by tak łatwo w ciążę zachodziły, to nie mielibyśmy w Polsce ujemnego przyrostu naturalnego
Awatar użytkownika
Aniaww
Posty: 1241
Rejestracja: 24 mar 2006, o 13:47

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: Aniaww »

Zgadza się. A nie pomyślałeś o tym, że siostra może ma problemy ze zdrowiem albo może ma chłopaka z którym współżyje?
Nie jest możliwe w praktyce zajście z ciążę w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
jillian
Posty: 334
Rejestracja: 20 lis 2006, o 15:10

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: jillian »

gość01, zeby kobieta zaszła w taki sposób w ciąże to musiałaby byc wiatropylna, a jak wiemy kobita to nie roslina
arti
Posty: 437
Rejestracja: 2 sty 2007, o 15:51

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: arti »

Giertych by się cieszył z takiego zapłodnienia. bez se##u
Ale tak na serio to niema takiej możliwości zwłaszcza po tych czynnościach jak mycie i suszenie

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 18:50 ]
Choć był kiedyś taki przypadek ze plemnik się dostał do jajowodu bez. no wiesz

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 18:51 ]
Czytałem w necie o tym

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 18:56 ]
Jeśli jest od miesiąca za granica to nie tak długo
onaonaona
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2008, o 20:30

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: onaonaona »

A ja mam troche inny problem.
i prosze was o normalne mi odpowiedzenie, gdyż nie jestem tego pewna.
Jezeli koles macał się po swoim penisie, i mial tam tą wydzielinę [ale nie spermę] a potem wytarł się o cokolwiek , i jakiś czas później [kilka minut conajmniej] wlozyl dziewczynie palca w pochwe to mogla ona zajść w ciąże ?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: mam wielki problem, prosze o pomoc

Post autor: badger »

nie mogła
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość