Wynik - ¦LAM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Claudia »

I jeszcze jedno pytanko, czy Ktoś poprawia maturkę z biologii i chemii?

Oczywiście, że jest parę osób a nawet będą pierwszy raz ją pisać


Jak myślicie. ile punktów wystarczy w 2008r., żeby dostać się na lekarski do Katowic lub do Zabrza?


Pierwszą listę mogą zamknąć na 170 pkt a drugą i prawdopodobnie ostatnią na 150 pkt
Awatar użytkownika
biolog91
Posty: 125
Rejestracja: 7 paź 2007, o 11:57

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: biolog91 »

fajnie by było jakby ostateczny próg wyniósł 150 pkt )
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: lung »

Ja mysle ze za rok na ŚUM na lek. prog bedzie 215 około.ale to tylko moja interpretacja nie mająca nic wspolnego z rzeczywistoscia
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Claudia »

Do twojej wiadomości lung maksymalnie można dostać 200 punktów.więc źle intepretujesz.
Awatar użytkownika
biolog91
Posty: 125
Rejestracja: 7 paź 2007, o 11:57

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: biolog91 »

Claudia - w tym roku zdajesz maturę ?
Awatar użytkownika
Kojtek
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2007, o 22:09

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Kojtek »

Zdaje w tym roku mature i ciekawi mnie ogromnie prog w przyszłym roku na ŚUM jak myślicie bedzie więcej niż 175?
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: lung »

Aj no tak tam za rok fizyki nie beda brali pod uwage w rekrutacji
No to na 200 mysle że ze 165 pkt
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Claudia »

na ŚUM jak myślicie bedzie więcej niż 175?
Jak już wcześniej napisałam ostateczny próg zamkną na 150
Claudia - w tym roku zdajesz maturę ?
Podwyższam wynik
Awatar użytkownika
biolog91
Posty: 125
Rejestracja: 7 paź 2007, o 11:57

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: biolog91 »

Ja dopiero w 1 klasie liceum jestem, ale też chce studiować na śUM
myślę, że za te 3 lata nie przywrócą fizyki
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Przemeqq »

biolog91 pisze:myślę, że za te 3 lata nie przywrócą fizyki
Niektóre Akademie Medyczne, choć nie chcą podać rzeczywistych powodów, poprostu pozazdrościły Poznaniowi ilości zgłoszonych a co za tym idzie pieniędzy z opłat rekrutacyjnych, i osobiście myślę, że się będą tego trzymały. Ale jednym plusem jest, to, że teraz będzie się prawdopodobnie stosunkowo łatwiej dostać na AMy, które fizyke zachowały. Taki polski naród niestety i większość będzie składała tam, gdzie trzeba będzie mniej wkówać ]

A co do pytania postawionego wcześniej, to myślę, że ostateczny próg będzie wynosił gdzieś pomiędzy 165 a 170, właśne ze względu na brak fizyki.
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Claudia »

Niektóre Akademie Medyczne, choć nie chcą podać rzeczywistych powodów, poprostu pozazdrościły Poznaniowi ilości zgłoszonych a co za tym idzie pieniędzy z opłat rekrutacyjnych, i osobiście myślę, że się będą tego trzymały.

W przypadku ŚUM nie mieli co zazdrościć bo maja bardzo dużo chętnych i na ich brak nie narzekają - zwłaszcza na opłaty rekrutacyjne
Fizyka tak naprawdę dodawała punktów. I teraz dopiero będzie ciężko dostać się na te uczelnie co nie mają fizyki niż na te co zachowały.to tyle z mojej strony
A zresztą wszędzie się ciężko dostać.tak myślę
Ginewra
Posty: 78
Rejestracja: 19 maja 2008, o 07:52

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Ginewra »

No ja też myślę ze ciężej jest się dostać na AMy które nie mają fizyki o czym świadczy ostatni próg z poznania (172pkt.), więc tam ludzie z ostatniego miejsca mieli po 86% z biologii i chemii to jest moim zdaniem dość wysoki wynik. A poza tym tam jest większa konkurencja i te wyniki będą bardziej wyśrubowane, więc trzeba się nieźle napocić żeby studiować medycynę bez zdawania fizyki.

Choć oczywiście nie twierdzę że Ci co zdają fizykę mają łatwiej, bo na pewno nie mają. (Fizyka przyprawia mnie o dreszcze brrr)
rodzynek
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2008, o 22:29

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: rodzynek »

tylko ze muszą się napocić do 2 przedmiotów, nie do 3(biochemfiz) a to ogromna różnica.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości