Swietna karuzela dla szynszylka :)

szamasza
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2008, o 10:54

Swietna karuzela dla szynszylka :)

Post autor: szamasza »

Ostatnio kupilam na allegro super zabawke dla szynszylka - karuzele. I byl to strzal w dzieisatke ! Dyzio i Niunia caly czas na niej biegaja, nawet z klatki nie chca wychodzic zeby po pokoju sobie podreptac. Chyba licznik zaloze bo robia po kilka km dziennie na tej karuzeli. A jakie maja tempo Dodatkowo zrobiona z materialow nietoksycznych dla zwierzatek, wiec maja na czym zabki tepic . No super!
Moze wiecie gdzie mozna jeszcze kupic jakies fajne zabawki dla szynszyli ?
szyszulka
Posty: 32
Rejestracja: 7 mar 2008, o 23:51

Re: Swietna karuzela dla szynszylka :)

Post autor: szyszulka »

SZAMSZA<<< są jeszcze te karuzele? jak tak to podaj linka. Jednak moja Tośka lubi śmigać po pokoju. i po półkach. Fajnie ma wszystkie mebla mam robione na zamówinie z drewna więc ma go gryźć:]
[mod]nie podajemy linków do aukcji internetowych na forum,jedynie na PW[/mod]
Ostatnio zmieniony 20 mar 2008, o 12:46 przez szyszulka, łącznie zmieniany 1 raz.
szamasza
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2008, o 10:54

Re: Swietna karuzela dla szynszylka :)

Post autor: szamasza »

Czesc oto link do aukcji. Ja zamowilam sobie wieksza karuzele zeby odrazu oba moje szynszylki mogly biegac, wystarczy uzgodnic ze sprzedawca. Pozdrowionka i jak kupisz daj znac jak Twoj szynszylek sie bawi.
allegro 329882340
szyszulka
Posty: 32
Rejestracja: 7 mar 2008, o 23:51

Re: Swietna karuzela dla szynszylka :)

Post autor: szyszulka »

Super! x] Bardzo fajna Jak narazie biorę się za kupno 2 szynszylka. a tak sie składa, że tośka jest mały leń . xP
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: Swietna karuzela dla szynszylka :)

Post autor: Mysia »

szamasza, ja kupiłam tą karuzelę i już zapłaciłam 9 w czoraj mama zapłaciła) i jeszcze oczywiści enie przyszła. do dobrze, że moa dobrą opinięD

Proszę o poprawienie treści postu, gdyż jest ona nie do zrozumienia /szyszek1993


[ Dodano: Wto Lip 08, 2008 18:13 ]
przepraszam. pisze od nowa: szyszulka, w tedy jak pisała ten post, to zapłaciliśmy za karuzelę, ale jeszcze nie przyszła.
karuzela do nas już dotarła i moja Mimi jest zachwycona:D
Ostatnio zmieniony 7 cze 2008, o 20:27 przez Mysia, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość