Rok akademicki od 15 września?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: agatha_89 »

Ale przynajmniej w grudniu sobie odpoczniemy
Tak w to nie wierze ! Czuje się oszukana !
Dib00 pisze:Już słyszałam o tym i to nie od jednej osoby
a gdzie to jest ofocielanie napisane ?! Gdzie powinno się szukac takiej informacji ?!
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Dib00 »

Nie wiadomo kiedy oficjalnie dowiemy się co i jak. Ważne, że mamy te przecieki. I cieszę się, że nie zaplanowałam nic na wrzesień.
badger - ja mam urodziny na początku grudnia, będę mogła świętować 2 tygodnie
Kasia;)
Posty: 210
Rejestracja: 29 gru 2007, o 21:50

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Kasia;) »

Dib00 pisze:ja mam urodziny na początku grudnia, będę mogła świętować 2 tygodnie
Ja też ale i tak wole wolny wrzesień. Jak się dowiem jakiejś oficjalnej wersji to na pewno tu napiszę
kasiarzyn
Posty: 81
Rejestracja: 4 lip 2008, o 16:58

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: kasiarzyn »

a to ma być w wyznaczonych mastach czy wszędzie? ten 15 wrzesnia i woln ygrudzień? p
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: agatha_89 »

kasiarzyn pisze:a to ma być w wyznaczonych mastach czy wszędzie? ten 15 wrzesnia i woln ygrudzień? p
Tylko w Poznaniu.

Jednka pytałam się na Uniwersytecie Przyrodniczym o date rozpoczecia roku akademickiego i powiedziano mi,że będzie to 28 września.
kasiarzyn
Posty: 81
Rejestracja: 4 lip 2008, o 16:58

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: kasiarzyn »

e szkoda D
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Biochejter »

agatha_89 pisze: Jednka pytałam się na Uniwersytecie Przyrodniczym o date rozpoczecia roku akademickiego i powiedziano mi,że będzie to 28 września.
O widzisz, to może nie dość że zaczniesz normalnie rok akademicki, to jeszcze będziesz mieć grudzień wolnyltmarzy
kasiarzyn pisze:e szkoda D
Dokładnie. Że też Lublin nie wpadł na taki pomysł Albo chociaż mój Wydział
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: agatha_89 »

Biochemister pisze:Że też Lublin nie wpadł na taki pomysł Albo chociaż mój Wydział
Ale to nie maja nic do gadania uczelnie. Poznan poprostu został wyznaczony jak miasto gdzie będzie sie dobywac Światowa Konferencja Klimatyczna. Poznań w tym grudniu będzie przewrócony do góry nogami. Pewnie do kogo sie człowiek odezwie to usłyszy obcokrajowca. W Poznaniu ma być w tym czasie tyle osób co na Igrzyskach w Atenach, dlatego nawet akademiki będa zajęte przez ludzi związanych z ta Konferencją.

Będzie niezły KOCIOŁ .
weraph
Posty: 30
Rejestracja: 24 cze 2008, o 13:05

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: weraph »

Jest tez druga opcja -
zacznie sie rok od pażdziernika, grudzien wolny, natomiast koniec roku (czytaj poczatek sesji) bedzie przesuniety o dwa tygodnie.

Termin ogłoszenia oficjalnego: nieznany.

z dwojga złego wole isc juz we wrzesniu.
kaivata
Posty: 11
Rejestracja: 22 cze 2007, o 13:35

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: kaivata »

Nawet jeżeli w grudniu będą dodatkowe dni wolne, to nie sądzę, żeby zajęcia od tak po prostu przepadły. Nie matrwcie się więc, jakoś to na pewno odrobimy Ale i tak perspektywa tych wolnych dni jest kusząca

Jedyne co mnie przeraża to większe korki na ulicach, których raczej nie unikniemy:/
kasiarzyn
Posty: 81
Rejestracja: 4 lip 2008, o 16:58

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: kasiarzyn »

moze jeszcze jak akademiki to i domy pozajmują obcokrajowcy?
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: Biochejter »

agatha_89 pisze:W Poznaniu ma być w tym czasie tyle osób co na Igrzyskach w Atenach, dlatego nawet akademiki będa zajęte przez ludzi związanych z ta Konferencją.
Hmmm, a co z rzeczami studentów z pokojów przez ten grudzień będzie? Będziecie przecież musieli wszystko zabrać? Jak ktoś z drugiego końca Polski to ma niefajnie. A jak nie to obcy do zsypów powynoszą
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Rok akademicki od 15 września?

Post autor: agatha_89 »

Hmmm, a co z rzeczami studentów z pokojów przez ten grudzień będzie? Będziecie przecież musieli wszystko zabrać?
z tego co słyszałam to tak Studenci na ten czas maja się wyprowadzić ( zwolnić swoje pokoje )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości