Tematy na ustny polski :)

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Mrówek
Posty: 331
Rejestracja: 31 mar 2008, o 20:16

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Mrówek »

Ja miałam motyw gór w literaturze i sztuce. Poszło gładko 20 pkt. prezentacja zamiast o samych górach była o ludziach, pisana nie do końca dzień wcześniej, jak się okazało trafiłam w temat komisji
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Dudek »

Ja trochę żałuje, że nie mam mojej spisanej, bo tak to jej nie można puścić do potomnych P.
IGI
Posty: 18
Rejestracja: 22 cze 2008, o 10:44

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: IGI »

Dudek pisze:Ustna matura to bzdura
Niestety obecna matura ustna z polaka powoli odchodzi w zapomnienie. Z tego co nam dyrka na koniec roku mówiła to mój rocznik będzie już odpowiadał na 3 pytania z wiedzy z j. polskiego / .
Dudek pisze:Ja trochę żałuje, że nie mam mojej spisanej, bo tak to jej nie można puścić do potomnych P.
Tak jak mówiłem, więc niestety można stwierdzić że i tak by się nie przydała . Ale zawsze jest nadzieja że nie zmienią formy tej matury. A było by miło bo jeszcze matma dochodzi /.
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Dudek »

A nam coś mówili, że kolejny rocznik tj.1990, nie ma mieć ustnych wcale.
Beja
Posty: 124
Rejestracja: 3 mar 2008, o 17:29

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Beja »

To chyba jednak nie jest prawdą, bo na stronie mojej szkoły są tematy prezentacji na ustny polski na nadchodzący rok.
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: scarlett89 »

IGI pisze:Niestety obecna matura ustna z polaka powoli odchodzi w zapomnienie. Z tego co nam dyrka na koniec roku mówiła to mój rocznik będzie już odpowiadał na 3 pytania z wiedzy z j. polskiego /
A mogą Ci zadac pytan, ile im sie zywnie podoba. To ma byc naturalna dyskusja na temat poruszonego problemu przez maturzyste, ktora ma sprawdzic jego przygotowanie i wiedzę dot. pracy.
Mi w sumie zadano 5 pytań.
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: agatha_89 »

scarlett89 pisze:Mi w sumie zadano 5 pytań.
Ja nie liczyłam ile pytań mi zadali ale nawet zaryzykuje,ze było ich nawet więcej niż 5.
Zgadzam sie, moja matura ustna z polskiego to była swobodna dyskusja
Mrówek
Posty: 331
Rejestracja: 31 mar 2008, o 20:16

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Mrówek »

agatha_89 pisze:Zgadzam sie, moja matura ustna z polskiego to była swobodna dyskusja
U mnie też dyskusja i na dodatek bardzo ciekawa, szkoda tylko że sie to tak olewa.
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Dudek »

Znajomym dawali po 5-6 pytań, ja wziąłem panią z komisji na wrażliwość i tylko 3 pytania. Koleś był zaciekawiony tematem II WŚ. to tam chwilkę porozmawialiśmy, ogólnie już po kłopocie.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: Korczaszko »

scarlett89, ale IGI mówi o nowej formie matury ustnej

ja miałam 2 pytania (albo 3, już po wyjściu z sali nie mogłam sobie przypomnieć 3) ale nauczycielka zanotowała ich dużo więcej tylko w trakcie mojego mówienie je skreślała
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: Tematy na ustny polski :)

Post autor: scarlett89 »

Korczaszko pisze:scarlett89, ale IGI mówi o nowej formie matury ustnej
zwracam honor w takim razie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości