zakładanie konta ERK i rejestracja na lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

zakładanie konta ERK i rejestracja na lekarski

Post autor: Karolina* »

Ponieważ już drugi dzień nie mogę dodzwonić się na informację w sprawie rekrutacji na UJ, to zwracam się do Was moi drodzy i nieocenieni forumowicze z pytaniem: podczas zakładania swojego konta wpisujemy wyniki matur i są to: wyniki z języka polskiego, języka obcego i na lekarski - biologia, chemia i fizyka rozszerzone, ale ponadto wymagają wyników z poziomu podstawowego z biol-chem-fiz. W tym roku podwyższałam wyniki, ale poziomy rozszerzone, czy w związku z tym poziomy podstawowe mam przepisać z mojej matury 2006 (2 lata temu pisałam poziom podstawowy i rozszerzony), czy przeliczyć wyniki poprawione z poziomu rozszerzonego na podstawowy, tam gdzie jest korzystniejszy wynik? Jeśli ktoś wie coś na ten temat, to proszę o odpowiedź Z góry wielkie dzięki za info A tymczasem spróbuję może w końcu uda mi się dodzwonić na informację UJ-otu. Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka88
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2008, o 09:54

Re: zakładanie konta ERK i rejestracja na lekarski

Post autor: Agnieszka88 »

Mam podobny problem. Również poprawiałam w tym roku maturę, próbowałam też dodzwonić się do biura rekrutacji. Na innym forum przeczytałam, że jako wynik z podstawy należy wpisać ten z lat wcześniejszych, natomiast z rozszerzenia ten poprawiony w tym roku. Nie jest to informacja sprawdzona, ale chyba w tej sytuacji trzeba tak wpisać ( w końcu podstawy i tak nie biorą pod uwagę).
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: zakładanie konta ERK i rejestracja na lekarski

Post autor: Karolina* »

Dziękuję Ci za odpowiedź Jeśli nie dowiem się jutro niczego nowego, to poziom rozszerzony piszę tegoroczny, a podstawowy z matury - zresztą nie wiem do czego im to potrzebne, i tak na med liczą biol-chem-fiz rozszerzone. Pozdrawiam! i jeszcze raz dziękuję za wiadomość
Agnieszka88
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2008, o 09:54

Re: zakładanie konta ERK i rejestracja na lekarski

Post autor: Agnieszka88 »

Jeżeli uda Ci się jutro czegoś dowiedzieć to napisz proszę. Z góry dziękuję i również pozdrawiam
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: zakładanie konta ERK i rejestracja na lekarski

Post autor: Karolina* »

Spróbuję się jutro dodzwonić do dziekanatu Wydziału Lekarskiego CMUJ i napiszę na forum, co mi powiedzą, jakie wyniki mamy w końcu wpisywać. Pozdrawiam

[ Dodano: Sro Lip 02, 2008 08:56 ]
Mam potwierdzoną wiadomość (dodzwoniłam się szczęśliwie rano na informację dla kandydatów na UJ) w sprawie wpisywania tych nieszczęsnych wyników z poziomu podstawowego - poziom rozszerzony piszemy z tego roku, a podstawowy zpierwotnej matury, czyli ja np. z 2006 roku, a ubiegłoroczni maturzyści z 2007. Pozdrawiam i powodzenia w rekrutacji
Agnieszka88
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2008, o 09:54

Re: zakładanie konta ERK i rejestracja na lekarski

Post autor: Agnieszka88 »

Bardzo dziękuję za wiadomość! Pozdrawiam
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: zakładanie konta ERK i rejestracja na lekarski

Post autor: Karolina* »

Nie ma za co Powodzenia w rekrutacji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości