I jak tam przygotowania do matury?

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
Biogen
Posty: 44
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 19:49

I jak tam przygotowania do matury?

Post autor: Biogen »

W tym temacie piszcie wszystko o waszych wielkich przygotowaniach do matury. Możecie się tutaj pożalić. i pochwalić (ale nie dołujcie innych!). Ci co już pisali mogą podzielić się doświadczeniem i doradzić przyszłorocznym maturzystą.
jo

Re: I jak tam przygotowania do matury?

Post autor: jo »

przygotowania były, nawet wielkie, ale teraz
im mniej czasu tym mniej nauki :oops:
Biogen
Posty: 44
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 19:49

Re: I jak tam przygotowania do matury?

Post autor: Biogen »

Powiem szczeże, że ja nawet nie tknąłem budowy i funkcjonowania roślin, całej botaniki i zoologi. Pewnie zdążę ale tak, czasu mało.

Biorąc pod uwagę jednak, że na polski będę się uczył z trzy dnii i na angielski 1, to na biologię zostało mi jeszcze jakieś. 8 dni. Hmmm. czy mam powody do obaw?
Matty86
Posty: 118
Rejestracja: 20 lut 2006, o 19:16

Re: I jak tam przygotowania do matury?

Post autor: Matty86 »

Powodzenia na maturze, napewno wszyscy zdacie, i z pewnością duża część z was dostanie się an wymarzone kierunki, zazdroszczę wam tej nerwówki chciałbym znowu być maturzysta, bardziej podobała mi się tamłosość szkolna niz dorosłe odpowiedzialne życie studenckie (chociarz to też nie ejst złe )
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki 10 maja
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości