Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Padre Morf »

Sobotta pisze:Wcale nie my?l?,?e to b?dzie uczelnia gorsza od Bia?egostoku czy Bydgoszczy.
Póki co jednak b?dzie. Na importowanej kadrze i ludziach z wetu nikt jeszcze dobrego AMu nie zbudowa?.

Widze, ?e jestem ju? tak popularny, ?e sie mnie cytuje Niedlugo bede autografy rozdawa? i ksike wydamltLOL
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: owsik »

cessar pisze:Poczekajmy do jutraspokojnie", bo w tej chwili to s? tylko domniemywania. Za du?o pyta?, za du?o niewiadomych. Nie wiemy ile osób ma tylko dwa przedmioty rozszerzone, ile osób tylko asekuracyjnie z?o?y?o tu dokumenty i na jakim poziomie ustabilizuj? si? progi na innych uczelniach. W zasadzie nie wiemy nic oprócz tego ?e bardzo chcemy si? dosta? heheh. Ale ju? nic nie zmienimy, trzeba czeka?:D:D Pozostaje tylko nadziej?:) Tylko kto? wie o której ta lista b?dzie
ale jak z?ozyli dokumenty ,to sa i jutro beda na kontach mieli przyjety /nieprzyjety i dopiero po 5 sierpnia bedzie wiadomo jak prog spadnie !ia to jest 2 tygodnie i znowu pewno 2 tygodnie
chyba ze zrobia inne terminy w co watpie , bo to jest system rekrutacji ca?ego uniwerku ,moze by? i 2 nabor nie znam szczegolowego regulaminu !
pisza ze bedzie 2 nabor czy na mecycynie bo tu jest inaczej jak na innych uczelniach
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

nie no poprostu 5sierpnia bedzie 2 lista a i tak po mojemu to po 1 li?cie sie tam zadzwoni jak dalej i zas bedziemy wszystko wiedziec
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: owsik »

Morfeusz pisze:
Sobotta pisze:Wcale nie my?l?,?e to b?dzie uczelnia gorsza od Bia?egostoku czy Bydgoszczy.
Póki co jednak b?dzie. Na importowanej kadrze i ludziach z wetu nikt jeszcze dobrego AMu nie zbudowa?.

Widze, ?e jestem ju? tak popularny, ?e sie mnie cytuje Niedlugo bede autografy rozdawa? i ksike wydamltLOL
madre mysli i logiczne myslenie w cenie szczegolnie na medycynie !pozdrawiam cie
Evel
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2008, o 22:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Evel »

dingbat zgadzam sie z tym komentarzem który zacytowa?a?, o tym ?e dobrego lekarza nie czyni renomowana uczelnia czy dyplom, ale on sam i jego postawa wzgl?dem innych ludzi i powierzonego mu zadania

masakra tyczy si? tych co to pisali, ?e po olsztynie to niby samekonowa?y ipseudolekarze b?d?
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: owsik »

Gumi?88 pisze:nie no poprostu 5sierpnia bedzie 2 lista a i tak po mojemu to po 1 li?cie sie tam zadzwoni jak dalej i zas bedziemy wszystko wiedziec
jakie listy beda , gdzie to masz napisane
dosta?es do domu potwierdzenie ze bedziesz przyjety albo nie tak /to co mowisz o listach ?pisze tam cos o listach rankingowych -NIE
, poczytaj co ci przys?ali
to jest inna forma rekrutacji nawet punktacja jest inna !
nie znam szczegolowego regulaminu ale na pewno nie bedzie tak , jak na innych uczelniach chyba ze maja awaryjny plan listy w co watpie bo czyta?em w gazecie olsztynskiej , czy wyborczej ze na pewno bedzie 2 nabor ?ale jak to bedzie na medycynie -nie wiem
Tinusia_88
Posty: 28
Rejestracja: 7 lip 2008, o 20:27

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Tinusia_88 »

Evel pisze:dingbat zgadzam sie z tym komentarzem który zacytowa?a?, o tym ?e dobrego lekarza nie czyni renomowana uczelnia czy dyplom, ale on sam i jego postawa wzgl?dem innych ludzi i powierzonego mu zadania
Ja tez sie z tym zgadzam w 100%
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Padre Morf »

owsik pisze:pisza ze bedzie 2 nabor czy na mecycynie bo tu jest inaczej jak na innych uczelniach
listy b?d? sie pojawia? a? wszystkie osoby zakwalifikowane z?o dokumenty i potwierdz? ch studiowania na UWMie.
Evel pisze:dingbat zgadzam sie z tym komentarzem który zacytowa?a?, o tym ?e dobrego lekarza nie czyni renomowana uczelnia czy dyplom, ale on sam i jego postawa wzgl?dem innych ludzi i powierzonego mu zadania
lekarz ma by? wykszta?cony i dobrze leczy?. Postawa wobec pacjenta to inna sprawa (znam wielu dobrych medyków niezbyt mi?ych dla pacjentów).
Evel pisze:masakra tyczy si? tych co to pisali, ?e po olsztynie to niby samekonowa?y ipseudolekarze b?d?
Przykro to mówi? ale jest takie prawdopodobie?stwo niestety.
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: owsik »

nasze dokumenty sa na uczelni i podania o przyjecie na 1 rok studiow
jutro dowiem sie czy jestem przyjety czy nie (tak pisze w odpowiedzi uczelni) jesli jestem przyjety to mam czas do 5 VIII dowiesc reszte

i oni juz mysle sami beda pisa? do nastepnych kandydatow ,ale w takim tempie to rekrutacja zakonczy sie w pazdzierniku
a telefonicznie pisze ze informacji o wyniku rekrutacji nie udzielaja , to skad mam wiedziec czy mam szanse na przyjety , to wazne czy jesten pierwszy pod kreska czy 1000
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Padre Morf »

owsik pisze:i oni juz mysle sami beda pisa? do nastepnych kandydatow ,ale w takim tempie to rekrutacja zakonczy sie w pazdzierniku
moze tak sie zdarzy?.

jak sie zwolni miejsce to b?d? dzwoni? do ludzi pod kresk? i pyta? czy sie decyduj? na studiowanie czy nie.
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: spideros »

A nie wiecie czy bedzie mozliwosc studiowania w tym roku w Olsztynie na studiach niestacjonarnych(oczywiscie kier lekarski) bo na stronce nie ma inf zeby taka mozliwosc byla, a jak tam dzwonilem to Pani mi powiedziala, ze nie wie, a jak spytalem kiedy bedzie wiedziec to mi powiedziala zebym zadzwonil pozniej. Kiedy dokladnie, nie wiem Z tego co wiem to ministerstwo ustala limity odnosnie miejsc na kier lekarskim i lek-dent i dla Olsztyna ustalili tylko te 80 miejsc na stacjonarne, ale moze dadza jeszcze pozwolenie na powiedzmy 15 miejsc platnych. Wie ktos cos?
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: owsik »

spideros pisze:A nie wiecie czy bedzie mozliwosc studiowania w tym roku w Olsztynie na studiach niestacjonarnych(oczywiscie kier lekarski) bo na stronce nie ma inf zeby taka mozliwosc byla, a jak tam dzwonilem to Pani mi powiedziala, ze nie wie, a jak spytalem kiedy bedzie wiedziec to mi powiedziala zebym zadzwonil pozniej. Kiedy dokladnie, nie wiem Z tego co wiem to ministerstwo ustala limity odnosnie miejsc na kier lekarskim i lek-dent i dla Olsztyna ustalili tylko te 80 miejsc na stacjonarne, ale moze dadza jeszcze pozwolenie na powiedzmy 15 miejsc platnych. Wie ktos cos?
limity ustala sie duzo wczesniej i na ten rok sa poustalane
chyba nie , w tym roku !
szyszyn
Posty: 55
Rejestracja: 20 lip 2008, o 18:56

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: szyszyn »

Te? sk?ada?am do Olsztyna. Mam 231 pktów, ale z fizyk? podstawow?, mam wi?c szanse mniejsze od was. Zdawa?am tak?e do Warszawy, Poznania i Bia?egostoku, ale niestety na pewno nie dostan? si? na med na tych uczelniach- z 2 przedmiotów mam tylko 157 pktów:( Spodziewa?am si? wyniku o 20 wi?kszego, a tu taka kiszka. Moze uda mi si? wskoczy? z ostatniej olszty?skiej listy, jak nie, to zostaje mi analityka w bia?ym i matura za rok.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości