Co studiowac???

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
isa226
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2008, o 11:03

Co studiowac???

Post autor: isa226 »



Forumowicze pomozcie.Dostalam sie na 3 kierunki chrone srodowiska,biotechnologie i technologie zywienia.Problem w tym ze nie mam zadnego faworyta.Co mam wybrac tzn.jaki kierunek wydaje sie wam najbardziej przyszlosciowy?
Tompol

Re: Co studiowac???

Post autor: Tompol »

Przyszłościowy to ten który najbardziej Tobie odpowiada. Za chwile pojawią się posty i każdy będzie wygłaszał swoje preferencje , a tak naprawdę powinnaś spytać siebie i poczytać co i jak i gdzie po takim kierunku , żeby nieć trochę szerszy punkt widzenia. Myślę , ze wtedy bez problemy wybierzesz.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Co studiowac???

Post autor: Biochejter »

Tomiks pisze:Przyszłościowy to ten który najbardziej Tobie odpowiada.
Zdecydowanie nie jest to prawdą, ale mniejsza o to.

Kierunki te które zostały wymienione mają podobny poziom perspektyw zatrudnienia i zarobków, tak więc popatrz na programy studiów na uczelni, na którą zdajesz i będzie łatwiej Ci może wybrać jednego szczęśliwca
Tompol

Re: Co studiowac???

Post autor: Tompol »

Skoro zdecydowanie nie , to niech wybierze kierunek który ją w ogóle nie interesuje , a który będzie super ekstra poszukiwany i super ekstra płatny. Skończy się na tym , że nawet jak skończy studia to nigdy nie będzie dobra w tym co robi , bo nigdy to nie będzie sprawiać jej przyjemności. Pozostanie tylko podziękować użytkownikowi który jej tak pięknie doradził. Pamiętaj , ze niepodejmowane decyzje przez nas samych , są podejmowane przez innych. A myślę , że nawet nie trafiona decyzja przez Ciebie samą jest lepsza niż jakakolwiek inna. Pamiętaj , ze to Ty znasz siebie najlepiej , a nie kto inny. Także o wybór kierunku nie pytaj , tylko o to jakich przedmiotów będziesz się uczyć , jakie specjalizacje na danym kierunku , co po takich studiach mogła byś robić. A i powodzenia w podejmowaniu wyborów.

[ Dodano: Nie Lip 20, 2008 11:47 ]
Kierunki te które zostały wymienione mają podobny poziom perspektyw zatrudnienia i zarobków, tak więc popatrz na programy studiów na uczelni, na którą zdajesz i będzie łatwiej Ci może wybrać jednego szczęśliwca [/quote]

Akurat nie wiem , czy ochrona środowiska w porównaniu do biotechnologii i technologii żywienia ,ma podobny poziom perspektyw skoro to prawie dwa rożne kierunki. No mogę zgodzić się z technologią żywienia i z biotechnologią , że są podobne ,ale jednak nie takie same. Poza tym nie wiem co ma na celu przytoczenie dokładnie tego samego co napisałem powyżej , ale przez innego użytkownika. Ale jak wiadomo mi z poprzednich tematów masz swoje informacje i swoją filozofie.Pozdrawiam
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Co studiowac???

Post autor: Biochejter »

Tomiks pisze:Skoro zdecydowanie nie , to niech wybierze kierunek który ją w ogóle nie interesuje , a który będzie super ekstra poszukiwany i super ekstra płatny. Skończy się na tym , że nawet jak skończy studia to nigdy nie będzie dobra w tym co robi , bo nigdy to nie będzie sprawiać jej przyjemności.
Tak, powinna studiować to co ją interesuje i ja nigdy temu nie zaprzeczałem. Problem w tym że nie rozumiesz słowa perspektywiczny, patrząc na to co piszesz.
Tomiks pisze:Akurat nie wiem , czy ochrona środowiska w porównaniu do biotechnologii i technologii żywienia ,ma podobny poziom perspektyw skoro to prawie dwa rożne kierunki. No mogę zgodzić się z technologią żywienia i z biotechnologią , że są podobne ,ale jednak nie takie same.
Gratuluje zdania matury z języka polskiego, bo widzę że z czytaniem ze zrozumieniem dobrze nie jest gdzie ja napisałem że te kierunki są do siebie podobne człeniu?! Mają podobne PERSPEKTYWY po studiach. Ręce opadają.
isa226
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2008, o 11:03

Re: Co studiowac???

Post autor: isa226 »

Nie kloccie sie miedzy soba A moze jest na forum ktos kto studiuje lub skoncztl ktorys z tych kierunkow i powie mi jak jest ze studiami i perspektywa pracy?
Tompol

Re: Co studiowac???

Post autor: Tompol »

bardzo dobrze wiesz co chciałem przez to powiedzieć , więc po co te pytania ?Dla Ciebie wszystkie kierunki poza farmacją mają takie sam poziom perspektyw jeśli chodzi o wszystko (zarobki , zatrudnienie.) Jakoś widzę Ty masz problemy z czytaniem.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Co studiowac???

Post autor: Biochejter »

A gdzie ja tu w ogóle wspominam o farmacji? Pytanie dotyczy btch, techn.żywn. i OŚ. Jaka farmacja, Tomiks?
Tomiks pisze:Dla Ciebie wszystkie kierunki poza farmacją mają takie sam poziom perspektyw jeśli chodzi o wszystko (zarobki , zatrudnienie.)
Bardzo gruba (i mizerna) nadinterpretacja, wynikająca jak się domyślam z kompleksów - nie ja jednak jestem ich powodem, także wyluzuj troszke i nie dodawaj w moim imieniu uwag
isa226
Posty: 11
Rejestracja: 26 sty 2008, o 11:03

Re: Co studiowac???

Post autor: isa226 »

A czy jest ktos kto studiowal lub studiuje na ar w lbn .Ktory przedmiot humanistyczny jest prostszy i egzaminator bardziej przychylny studentom?Jak mat,fiz i chemia?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości