Akademik

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Maniek-bz
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2008, o 23:48

Akademik

Post autor: Maniek-bz »

Mysle wlasnie czy nie warto byłoby zamieszkać w akademiiku. ale przeraża mnie troche to ze będzie tam tak mało miejsca. Interesuje mnie prokocim
Jak to z tym jest? Każdy ma własne biurko, szafkę? Jest tam wystarczająco duzo miejsca zeby sie ze wszystkim pomieścić Jeśli macie jakieś fotki tego jak akademik wygląda od środka to byłbym wdzięczny
ulka8951
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2008, o 18:38

Re: Akademik

Post autor: ulka8951 »

przeciez czytasz, kopernika , wiec wiesz:P
Maniek-bz
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2008, o 23:48

Re: Akademik

Post autor: Maniek-bz »

no czytam czytam, ale nie ma tam interesującej mnie informacji - wielkości pokoi i ich zdjęć
Maniek-bz
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2008, o 23:48

Re: Akademik

Post autor: Maniek-bz »

Właśnie widziałem te zdjęcia i miałem nadzieje na jakieś inne bo np jest napisane ze każdy ma swoje biurko(rozumiem ze jest nim ten stolik) a w tym pokoju jest jeden i 2 krzesła przy nim wiec nie wiem. Podobno też budynki A i B były remontowane a C jest do remontu, ciekawe z którego jest to zdjęcie? Moze jeszcze sprzed remontu czy już po?
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Akademik

Post autor: gosiaczek;) »

Te pokoje na zdjęciu są chyba jednoosobowe, więc podejrzewam, że to takie vipowskie trochę nasze ponoć mają biurko-chyba prawdziwe-nie stolik (podkreślam chyba ) no i zacne krzesełko dla każdego mieszkańca. Co do remontu to coś jeszcze te wakacje miało być remontowane coś gdzieś wyczytałam takiego A i B po remoncie.
bratek
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2008, o 16:38

Re: Akademik

Post autor: bratek »

Popatrz jeszcze raz, to jest pokój 2- osobowy, to dwa zdjęcia zrobione w tym samym pokoju.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Akademik

Post autor: gosiaczek;) »

bratek pisze:Popatrz jeszcze raz, to jest pokój 2- osobowy, to dwa zdjęcia zrobione w tym samym pokoju.
no chyba, że tak
Maniek-bz
Posty: 38
Rejestracja: 16 maja 2008, o 23:48

Re: Akademik

Post autor: Maniek-bz »

na tym zdjęciu po prawej widać kawałek krzesła z tego zdjęcia po lewej wiec mozna sobie dopasować z tymi biurkami to chyba jednak ich nie ma, a dostajemy takie stoliki jak są na zdjęciu, mam tylko nadzieję ze każdy będzie miał swoj.
A nie wiecie do kiedy trzeba składać podanie o akademik? Musze tylko dać wniosek na św. Anny czy trzeba też jechać na prokocim?
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Akademik

Post autor: gosiaczek;) »

Wniosek dajesz na św. Anny, tam leżą na korytarzu takie druczki obok pokoju nr 6 i zanosisz do tego pokoju (albo obok bo obecnie dziekanat jest lekko w remoncie )
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Akademik

Post autor: Korczaszko »

jeszcze ni widziałam biurka w akademiku za duzo miejsca by zajmowało. zawsze są takie stoliki
ulka8951
Posty: 197
Rejestracja: 1 lip 2008, o 18:38

Re: Akademik

Post autor: ulka8951 »

eee, tam , ładny pokoik, czepiacie sie:P
beda i stoliki, stworzy nam to taka rodzinna atmosfere
kallinka1
Posty: 111
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 10:12

Re: Akademik

Post autor: kallinka1 »

Te pokoje sa jakies takie brzydkie, w B gdzie ostatnio byly remonty wyglada to o wiele lepiej Kazdy ma biurko (tzn no taki stolik bez szuflad, ale nie do konca taki jak na zdjeciu), polke, regal, szafke , lozko no i w przedpokoju sa szafy na ubrania. Mozna dostac tez lampke, posciel, koldre i poduszke, koc, lodowke (ale trzeba szybko sie starac bo jest ich ograniczona ilosc). Pokoje sa wg mnie malutkie, maja moze z 10-12 m2, ale bardzo pojemne naprawde jak sie zwiezie do domu rzeczy z akademika to az dziw bierze gdzie to wszystko sie pomiescilo Co do okolicy to bardzo blisko (jakies 3 minuty piechota) jest calodobowe Tesco, zaraz obok OBI , wydzial farmacji, studium wf no i to chyba tyle Do przystanku idzie sie ok 10 min. Nie wiem co by Wam jeszcze napisac w sumie fajnie w akademcu tylko zazwyczaj cicho jak w domu spokojnej starosci
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Akademik

Post autor: gosiaczek;) »

dzięki kallinka1, już niedługo sami się przekonamy tyle nam chyba na razie wystarczy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości