niska punktacja czy są szanse?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
albin199
Posty: 1
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:04

niska punktacja czy są szanse?

Post autor: albin199 »

Witam,

strasznie kiepsko poszły mi matury w tym roku:(
mam łącznie 166pkt . czy mam szanse na studia płatne ?


pozdrawiam.
monika134
Posty: 25
Rejestracja: 29 cze 2008, o 17:03

Re: niska punktacja czy są szanse?

Post autor: monika134 »

nie chce pozbawiac złudzeń ale jezeli progi beda takie jak w tamtym roku to niestety nie w 2007 prog na niestacjonarne byl 201 w lbntzn ostatnia przyjeta osoba tyle miała
Ostatnio zmieniony 1 lip 2008, o 18:58 przez monika134, łącznie zmieniany 1 raz.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: niska punktacja czy są szanse?

Post autor: Batha »

w temacie kilku uczelni była rozmowa o studiach niestacjonarnych, poczytaj sobie
a czy masz szansę. dużo zależy czy będą inni chętni.
jasio

Re: niska punktacja czy są szanse?

Post autor: jasio »

monika134 pisze:w 2007 prog na niestacjonarne byl 201
nie chcę podważać autorytetu mojej koleżanki Moniki, ale gdzie indziej znalazłem inną informację

PS. poza tematem: pozdrowienia i gratulacje dla Moniki!
spideros
Posty: 268
Rejestracja: 8 lip 2008, o 20:49

Re: niska punktacja czy są szanse?

Post autor: spideros »

z tego co wiem to we Wroclawiu bylo 169 w zeszlym roku na platne, ale tez raczej watpie zeby 166 ptk starczylo, ale papiery zloz, a noz sie uda
monika134
Posty: 25
Rejestracja: 29 cze 2008, o 17:03

Re: niska punktacja czy są szanse?

Post autor: monika134 »

jasio pisze:nie chcę podważać autorytetu mojej koleżanki Moniki, ale gdzie indziej znalazłem inną informację
to ja już nie wiem bo koleżanka własnie mówiła mi że dostała sie we wrzesniu na niestacjonarne fuksem była ponoc pierwsza pod kreską i miała 201 pkt. no ale może w końcu ktos nie zapłacił czy zrezygnował i ostatecznie do pażdziernika spadło
zasek89
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2008, o 19:16

Re: niska punktacja czy są szanse?

Post autor: zasek89 »

A tak wogóle orientujecie się jakie sa terminy rekrutacji na studia niestacjonarne w Lbl bo na stronie int jeszcze nic nie pisze
jasio

Re: niska punktacja czy są szanse?

Post autor: jasio »

tak. Terminy zostaną podane po zamknięciu listy na studia stacjonarne. No chyba, że ta lista ulegałaby ciągłej zmianie, to może wtedy wcześniej wystartuje rekrutacja na niestacjonarne
monika134
Posty: 25
Rejestracja: 29 cze 2008, o 17:03

Re: niska punktacja czy są szanse?

Post autor: monika134 »

przedzwon do dziekanatu/komisji rektutacyjnej i zapytaj jeszce na leku nie skończyła się rekrutacja ale przypuszczam że w tym roku zacznie się na niestacjonarne tak początkiem sierpnia na pewno bedzie jakiś komunikat na stronie
jasio

Re: niska punktacja czy są szanse?

Post autor: jasio »

monika134 pisze:to ja już nie wiem bo koleżanka własnie mówiła mi że dostała sie we wrzesniu na niestacjonarne fuksem była ponoc pierwsza pod kreską i miała 201 pkt. no ale może w końcu ktos nie zapłacił czy zrezygnował i ostatecznie do pażdziernika spadło
tak właśnie tak było. Początkowo może i rzeczywiście próg był wysoki, ale z tego co mi wiadomo, to we wrześniu z powodu dużej ilości wolnych miejsc, znów można było się rekrutować.
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: niska punktacja czy są szanse?

Post autor: serine »

Proponowalabym poprawic maturke i wydac pieniadze zamiast na rok to na korepetycje, wkoncu 1 rok to nie tak wiele . A z poprawiona maturka to dostaniesz sie na dzienne i nie bedziesz musiała płacic za 6 lat nauki co według mnie jest naprawde strata pieniedzy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości