Rekrutacja Szczecin

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
qartka
Posty: 267
Rejestracja: 16 paź 2007, o 12:44

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: qartka »

Gumi&#x15B88 pisze:ja obstawiam że 6 sierpnia - środa IV próg w Szczecinie padnie do 216
to byloby piekne. a na nastepnej liscie do tak 213-211. pieknie by bylo.
milena9632
Posty: 101
Rejestracja: 22 lip 2008, o 10:12

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: milena9632 »

jej dopiero 6 listy tam / masakra
qartka
Posty: 267
Rejestracja: 16 paź 2007, o 12:44

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: qartka »

milena9632 pisze:jej dopiero 6 listy tam / masakra
ja moge czekac na listy nawet do wrzesnia - bylebym sie dostala
lokomotiv2
Posty: 177
Rejestracja: 13 mar 2008, o 22:10

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: lokomotiv2 »

to ja się dołącze do tego głosu lamentu jak próg spadnie do 211 to chyba ze szczęścia się upiję co prawda to nic nowego u mnie, ale radość będzie wielka ja mogę czekać nawet do samego października
SkY pisze:ja mam 214 i jestem pewien ze dostane sie do szczecina bo spadnie na 1000 % tylko jest jeden problem . blokuje miejsce w Bialymstoku i kompletnie nie wiem co wybrac. No mam ogromny dylemat
ja bym poszedł do Szczecina ale pewnie dlatego że ja tu mieszkam myślę, że pod względem rozrywki czy samego miasta to dużej różnicy nie ma Szczecin mi osobiście wydaje się zastany i trochę na uboczu wszystkiego mimo, że tak blisko Niemiec powinien być jakoś trochę bardziej w centrum ale ja tam mam do tego miasta sentyment i wolę tu chyba zostać na Twoim miejscu wybrałbym to co mam bliżej
estrus
Posty: 14
Rejestracja: 25 lip 2008, o 14:34

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: estrus »

Mam pytanie kto mi poradz:) dostalem sie na lekarski do Bydgoszczy i Szczecian co mam wybrac? Bylem ostatnio w bydgoszczy i sadze ze moiasto jest nawet spoko:) Aha dodam jeszcze ze jestem z Krakowa
lokomotiv2
Posty: 177
Rejestracja: 13 mar 2008, o 22:10

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: lokomotiv2 »

mówią, że Bydgoszcz-Toruń to miasta idealne dla studentów tzn. przynajmniej ja taką opinię słyszałem ja nie doradzam, bo potem zostanę oskarżony o stronniczość ale chyba jakbym był z Krakowa wybrałbym Bdg, pozdro
julka :)
Posty: 33
Rejestracja: 16 lip 2008, o 17:48

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: julka :) »

Szczecin to ponoc fajna uczelnia przyjazna dla studentów

ja bym wybrała szczecin
agulak
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2008, o 12:00

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: agulak »

ja też bym wybrała szczecin Słyszałam że podoba się tam studentom
qartka
Posty: 267
Rejestracja: 16 paź 2007, o 12:44

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: qartka »

obie uczelnie są chwalone.
ja zlozylam do Szczecina. zaluje, ze do Bydzi nie.
kierowalam sie tym, ze a Szczecinie mam mieszkanie.
trudno wybrac miedzy tymi dwoma uczelniami.
a nawiasem mowiac Bydgoszcz i Toruń to piekne miasta.
no. Szczecin też

ale wiem, ze np. ludzie chwala Bydzie - w porownaniu do Katowic. moja znajoma troche zaluje, ze jej nie wybrala i poszla do Katowic.
Tinusia_88
Posty: 28
Rejestracja: 7 lip 2008, o 20:27

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: Tinusia_88 »

Mi jeszcze brakuje punkta do bydgoszczy i do szczecina, ale jak juz sie dostane to chyba wybieram szczecin, chociaz tez mam watpliwosci, a dodam ze tez jestem z poludnia Polski.
lokomotiv2
Posty: 177
Rejestracja: 13 mar 2008, o 22:10

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: lokomotiv2 »

ja powiem tak - sporo moich znajomych dostało się na uczelnie w Szczecinie i nie złożylo tam papierów i stąd ucieka niewielu tak szczerze chce tu zostać, większość z tego co wnioskuję z rozmów zostaje właśnie z powodu mieszkania i świętego spokoju u rodziców część moich znajomych wybrała Kraków, część Poznań a inni jeszcze Wrocław, byle dalej od Szczecina to takie obiektywne spojrzenie na to miasto ale przecież wiadomo, że każdy zrobi tak jak będzie uważać, najlepiej przyjechać do Szczecina/Bydgoszczy i zobaczyć po prostu co ma miasto do zaoferowania przynajmniej pod względem kulturalno-rozrywkowmy przecież są wakacje
owsik
Posty: 309
Rejestracja: 19 lip 2008, o 19:24

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: owsik »

nie wiem czy na pierwszym roku , pozwolimy sobie na takie zycie towarzyskie i bywanie w lokalach -raczej komu w głowie lek to pewno bedzie bywał w bibliotekach !
z tego co wiem to najlepsze zycie artysrtyczne jest w gdańsku , W białymstoku -bardzo spokojnie -to sprzyja nauce !
SkY
Posty: 42
Rejestracja: 21 lip 2008, o 10:08

Re: Rekrutacja Szczecin

Post autor: SkY »

no ja w koncu chyba wybiore szczecin, do bialegostoku mam 10 h pociagiem, do szczecina 2 znajomi, miasto jakotako znam wiec bedzie dobrze ]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości