WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Dyskusje o zwierzętach domowych jak psy, koty, gryzonie, rybki, szynszyle i tchórzofretki ale również ptaki, gady i płazy.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: badger »

Pablo, czy w Starym Zoo nadal potrzebują wolontariuszy? Jeśli tak to ja jestem chętny od października
cahala

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: cahala »

badger pisze:Pablo, czy w Starym Zoo nadal potrzebują wolontariuszy? Jeśli tak to ja jestem chętny od października
ja teŻ bym chciała ale tak raczej dorywczo bo pracy będzie w tym semestrze duŻo.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Pablo »

badger pisze:Pablo, czy w Starym Zoo nadal potrzebują wolontariuszy? Jeśli tak to ja jestem chętny od października
Tam zawsze potrzebują wolontariuszy w jeden dzień zostaje się nim ^^. Tylko musisz sobie wybrać dział na jakim chcesz być.
cahala

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: cahala »

A czy jest jakaś określona liczba godzin do wyrobienia? Bo pewnie jak w większości miejsc podpisuje się tzw. umowę o wolontariat? Czy moŻna np. przychodzić tylko 2-3 razy w tygodniu po godzince, dwie?
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Pablo »

A czy jest jakaś określona liczba godzin do wyrobienia? Bo pewnie jak w większości miejsc podpisuje się tzw. umowę o wolontariat? Czy można np. przychodzić tylko 2-3 razy w tygodniu po godzince, dwie?
Ależ oczywiście, to wolontariusze wybiera sobie godziny i dni .
cahala

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: cahala »

super pewnie się zgłoszę w odpowiednie miejsce w pierwszych dniach października!
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: badger »

Ja też chcę a jakie są działy? Słyszałem tylko o akwarystycznym, terrarystycznym i widziałem przez płot że jakieś kopytne też macie
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Pablo »

badger pisze:a jakie są działy?
W starym zoo to akwa-terra razem połączone i gospodarcze tz. kozy, barany, osły ect. .
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: badger »

A w którym ma się najwięcej bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami? Co polecasz?
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Pablo »

A w którym ma się najwięcej bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami? Co polecasz?
To już różnie, ja jestem od 3 lat na akwa-terra ale większość przesiaduje na akwa rybki, żabki .
To już zależy od Ciebie co wolisz, będą na gospodarcze czy inaczej zwane dydaktyczne masz karmienie, czyszczenie np. osła . Jak dobrze zagadasz to możesz również ptaki.

Teoretycznie możesz być wszędzie tz. ja jestem tam gdzie mogę się przydać, raz na terra, później gospodarcze ect.

Ale najwięcej pracy jest akwa-terra tam zawsze coś się znajdzie a pracownicy są w porządku:)
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: badger »

Dzięki za informacje Na początku października albo już we wrześniu się tam pojawię
Laubfrosch
Posty: 1
Rejestracja: 7 sie 2008, o 19:48

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Laubfrosch »

Mam pytanie, możę ktoś wie, czy w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym przyjmują do wolontariatu osoby poniżej 18 lat ? Chciałabym bardzo pomagać zwierzętą, ale mam ten problem że nie nadaje się jako wolontariat do schroniska, bo widząc te wszystkie zwierzęta wzięłabym je chyba do domu Więc szukam czegoś innego, jak np. ogród zoologiczny.
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: WOLONTARIAT W OGRODZIE ZOOLOGICZNYM

Post autor: Pablo »

Laubfrosch pisze:Mam pytanie, możę ktoś wie, czy w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym przyjmują do wolontariatu osoby poniżej 18 lat ?
Nie wiem jak jest w Warszawie, ale chyba tak jak w Poznaniu. Ja dostałem w wieku 16 lat ale musiała być pisemna zgoda rodziców, że wyrażają zgodę by ich syn mógł być wolontariuszem w zoo.

Najlepiej przejdź się do zoo i spytaj się z pierwszej ręki lub zadzwoń.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość