Fizyka ? na Akademi Medycznej w Warszawie...

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
cahala

Re: Fizyka ? na Akademi Medycznej w Warszawie...

Post autor: cahala »

Asia pisze:Witam wszystkich, jestem w drugiej klasie biol-chem-fizu, moim celem jest dobrze zdac maturke z tych przedmoitow i dostac sie na kierunek lekarski . Niedawno dowiedzialam sie(niestety nie wiem czy z wiarygodnego zrodla),ze od 2010, czyli gdy wchodzi obowiazkowa matura z matmy, to wlasnie matma bedzie brana pod uwage w rekrutacji na wydzialy lekarskie, zamiast fizyki jesli kktos wie cos na ten temat prosze o odp.!
mnie się wydaje, Że uczelnie raczej nie od razu ten pomysł wcielą w Życie bo raczej zdają sobie sprawę, Że ludzi zainteresowanych biologią i medycyną nie do końca pociąga matematyka.
kuna
Posty: 47
Rejestracja: 14 lip 2007, o 17:07

Re: Fizyka ? na Akademi Medycznej w Warszawie...

Post autor: kuna »

Niestety dużej części nie pociąga również fizyka, a co do ich planów, to w tym momencie są to raczej założenia, na konkretne pomysły i oficjalne rozwiązanie sprawy musisz poczekać, aż ogłoszą regulaminy rekrutacji na rok 2010, co odbędzie się o ile mnie pamięć nie myli w okolicach maja roku przyszłego.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości