PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
SuperNet
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2008, o 23:38

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: SuperNet »

Witam serdecznie studenci!

Ja z takim zapytaniem: Jest może jakiś pierwszak ze Słupska i okolic, zainteresowany szukaniem mieszkania? Jak tak to proszę o kontakt!
ollciakus
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2008, o 09:55

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: ollciakus »

angielski? o mój Boże, to dopiero nuda jest. zwlaszcza na stomie szkoda mojego czasu, który mogłabym przeznaczyć na spanie no ale jeszcze tylko rok mi został.
jeśli chodzi o łacine, to warto miec to zwolnienie. moja grupa miala z rana. ahhh jak to fajnie sie spalo do 10 D no a po za tym jest p.mgr. M. sympatyczny jegomość ale tylko na krótką chwilę
Asiatka
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:22

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Asiatka »

no ja mam nadzieję, że z łaciny będę zwolniona, bo miałam w liceum przez całe 3 lata i to bardzo trudną łacinę więc nigdy więcej!
Agalek-dziękuję za info odnośnie języków w takim razie mnie uspokoiłaś trochę:) bo ja niby napisałam w tym kwestionariuszu, który się składało w czerwcu że wybieram angielski, ale teraz to już w sumie nie wiem który wybrać, bo uczyłam się wszystkich trzech. Francuz odpada, bo jest tylko poziom początkujący, to bez sensu znowu od początku zaczynać, z angola jestem na poziomie fce, a z niemca trochę niby wyżej, bo mam ZMP, ale nie wiem czy bardziej po prostu nie przyda mi się angielski medyczny do nauki na studiach? czy to nie ma znaczenia?
Bo z drugiej strony, to chyba łatwiej potem ewentualnie znaleźć kurs z angola med niż z niemca med.
Margot89
Posty: 4
Rejestracja: 10 sie 2008, o 09:23

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Margot89 »

ja tam laciny w liceum nie mialam, w sumie to troche zaluje latwiej by mi bylo na studiach
z drugiej strony niezle stoje z angielskim, wiec nie powinno byc problemu, poza tym jezyki mi wchodza P
Asiatka
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:22

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Asiatka »

hehe mi też języki wchodzą, ale łacina to coś specyficznego, szczególnie jak trzeba tłumaczyć teksty różnych starożytnych poetów

Ale podobno na pamie nie jest aż tak źle z łaciną, ja po prostu miałam taką bardziej humanistyczną, tzn. gramatyka, składnia, wszystkie części mowy etc.

ja się cieszę z tej łaciny, że raczej, jak się nic nie zmieni, nie będę jej miała, ale to chyba taka kropla w morzu ilości wiedzy do przyswojenia
Milendi
Posty: 15
Rejestracja: 19 lip 2008, o 12:27

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Milendi »

Łączę się z Lekarskim Napewno na spotkaniu intergracyjnym mnie nie zabraknie !
Asiatka
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:22

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Asiatka »

ojej szybko zaczynacie, jeszcze nie ma października, a już lekarski 08 na naszej klasie hehe
moze to czas otworzyć coś także dla stomy
aquirre
Posty: 85
Rejestracja: 23 cze 2008, o 10:18

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: aquirre »

oj Asiatka dobrze myslisz - mysle ze dla STOMATOLOGII by sie takie cos tez przydalo
Asiatka
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:22

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Asiatka »

to jak? mam założyć?
Agalek
Posty: 71
Rejestracja: 19 paź 2007, o 22:00

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Agalek »

Asiatka pisze:ale nie wiem czy bardziej po prostu nie przyda mi się angielski medyczny do nauki na studiach? czy to nie ma znaczenia?
Asiatka, bierz angielski NA pewno jest bardziej przydatny
A z łaciny na pewno będziesz zwolniona
ollciakus pisze:no a po za tym jest p.mgr. M. sympatyczny jegomość ale tylko na krótką chwilę
- człowiek legenda
Asiatka
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:22

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Asiatka »

ok, to w takim razie nie zmieniam, jak był angol, tak niech pozostanie
paul_ina033
Posty: 20
Rejestracja: 6 lip 2008, o 16:35

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: paul_ina033 »

Moi drodzy, z wielką przyjemnością pragnę dołączyc do Waszego zacnego grona Jednak aby to uczynic muszę czekac na kolejną listę na stomie. Mam 212 punktów i modlę się o spadek. Czy taki spadek jest realny?
Asiatka
Posty: 90
Rejestracja: 10 lip 2008, o 10:22

Re: PIERWSZAKI 08/09 lek/stoma z PAMu łączmy się ;]

Post autor: Asiatka »

kto to wie?

tak powinno być zapraszam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości