zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Zofija
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2008, o 18:33

zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: Zofija »

Moje pytanie jak wyżej - czy rzeczywiście trzeba stawić się 29 września na zajęciach ( tak jak jest to napisane na stonce UM, czy też można dopiero 1 października na inauguracji?Pytanie kieruje do starszych roczników przede wszystkim - być może znacie to z autopsji Proszę o prędką odpowiedź ,bo muszę bilet powrotny zarezerwować

Pzdr
merinda2
Posty: 45
Rejestracja: 13 lip 2008, o 03:04

Re: zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: merinda2 »

dolączam sie do pytania, bo wyjeżdżam za granicę i planuję powrót końcem września.i też musze juz kupić bilet powrotny
Zofija
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2008, o 18:33

Re: zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: Zofija »

Ok - to teraz tylko niech ktoś jeszcze da jakąś konkretną odpowiedź
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: Padre Morf »

Zofija pisze:Moje pytanie jak wyżej - czy rzeczywiście trzeba stawić się 29 września na zajęciach ( tak jak jest to napisane na stonce UM, czy też można dopiero 1 października na inauguracji
Zajęcia rozpoczynają sie 29 września i tego dnia masz sie na nich stawić (zgodnie z planem zajęć Twojej grupy) inaczej wlepią Ci nieobecność.
Olaa
Posty: 95
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 18:06

Re: zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: Olaa »

Skoro jest napisane ze zajecia zaczynaja sie 29wrzesnia tzn ze 29 przychodzisz na wyklad/cwiczenia/laborki wg planu zajec. 1 padziernika jest natomiast dzien wolny od zajec i pierwszaki ida na inauguracje)
Zofija
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2008, o 18:33

Re: zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: Zofija »

Ok, dziękuję za odpowiedzi Czy tym samym, jeśli stawię się dopiero 1 października, a będę miała nieobecność 29 i 30 września, to mogę mieć jakieś nieprzyjemności?Pewnie zależy to od wykładowcy,co?
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: Biochejter »

Ja w zeszłym roku opuściłem cały pierwszy tydzień i wszyscy bez wyjątku potraktowali pierwsze zajęcia na lajcie i nie miałem nieobecności na żadnych z nich.

Nie obiecuję Ci że u Ciebie też tak będzie, ale nie ma co dygać z jednego opuszczonego tygodnia
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: Padre Morf »

Zofija pisze:Czy tym samym, jeśli stawię się dopiero 1 października, a będę miała nieobecność 29 i 30 września, to mogę mieć jakieś nieprzyjemności?
To zależy. Na pewno będziesz musiała to w jakiś sposób usprawiedliwić (nieobecności nieusprawiedliwione mogą skutkować niezaliczeniem przedmiotu), ewentualnie odrobić z inną grupą. No i zaliczyć wejściówkę jeśli taka sie odbędzie.
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: malgosi35 »

Zapoznaj się z regulaminem studiów i sprawdż ile na zajęciach labolatoryjnych i konwersatoriach możesz mieć nieobecności nieusprawiedliwionych. Poprostu wykorzystujesz jedną z dopuszczalnych iluś nieobecności.
U mnie np. studenci zaoczni nie mogą mieć żadnej nieusprawiedliwionej nieobecności (tak wynika z regulaminu).
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: Dib00 »

Lepiej się pojawić. Na biologii zawsze nam sprawdzali obecność, nawet na zajęciach na których mieliśmy tylko sprawy organizacyjne. A ilość dopuszczalnych nieusprawiedliwionych nieobecności ustalał każdy prowadzący. Może być ich nawet zero.
Zofija
Posty: 4
Rejestracja: 14 sie 2008, o 18:33

Re: zajęcia dydaktyczne a inauguracja?

Post autor: Zofija »

Dzięki bardzo Tak ładnie mnie tu postraszyliście tymi nieusprawiedliwionymi nieobecnościami,że już zarezerwowałam sobie bilet na 27 września
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości